Emlak

Denizbank İzmir ve İstanbul’da Tarla ve Apartman Dairesi Satışına Başladı! Piyasanın 4’te 1’i Fiyatlar, Herkesi Mülk Sahibi Yapacak!

Geliştirdiği kampanyalar ve sunduğu finansman hizmetleri sayesinde müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran özel bankalardan birisi olan Denizbank, yeni dönemde artan emlak fiyatlarına karşın vatandaşın yanında yer aldığını duyurdu. Söz konusu duyurusunu resmi kaynaklar aracılığı ile yayınlamış olduğu satılık gayrimenkul ilanları ile destekleyen Denizbank, ilgili şartları sağlayan herkesin, piyasanın oldukça altın fiyatlar karşılığında mülk sahibi olabileceğini belirtti.

Denizbank’tan Gayrimenkul Satışı!

Ülkemizin en önemli özel bankalarından birisi olan Denizbank, artan konut fiyatlarına karşın vatandaşın yanında yer aldığını duyurdu. Vade sonunda ödenmeyen borçlara karşılık el koymak durumunda olduğu gayrimenkulleri satışa çıkaran Denizbank, gayrimenkullerin fiyatlarını da piyasanın oldukça altında belirlediğini duyurdu.

Denizbank Satılık Tarla ve Apartman Dairesi

Resmi kaynakları aracılığı ile duyurmuş olduğu gayrimenkul satış ilanları yakından takip edilen Denizbank, İstanbul ve İzmir illerinde satışa çıkarmış olduğu gayrimenkullerin özelliklerini ve satılık fiyatlarını şu şekilde belirledi:

  • İzmir Kiraz Karaburç Mahallesi 7523 metrekare satılık tarla:175 bin TL
  • İzmir Menemen Görece Mahallesi 15499 metrekare satılık tarla: 750 bin TL
  • İzmir Kiraz Karaburç Mahallesi 7514 metrekare satılık tarla: 135 bin TL
  • İstanbul Esenyurt Yunus Emre Mahallesi ters dubleks daire 81 metrekare: 585 bin TL

Denizbank Satılık Gayrimenkul Başvurusu 2022

Denizbank tarafından yayınlanmış olan satılık gayrimenkul ilanlarından birine başvuru yaparak mülk sahibi olmak isteyen vatandaşların, öncelikle 18 yaşın üzerinde olmaları, sonrasında ise ilgili gayrimenkul için belirlenmiş olan teminat bedelini yatırmaları gerekmektedir. Bankanın kendisine yatırılmış olan teminat bedelinden sonra ilgili resmi satış sitesini giriş yapılmalı ve online olarak fiyat teklifi yapılmalıdır.