Emlak

Akbank, birçok ilde uygun fiyatlı konut satışına başladı! 162 metrekare apartman dairesi 220 bin TL’den satışa sunuldu!

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından birisi olan Akbank, yeni dönemde yukarı yönlü hareketlerine devam eden ekonomi piyasaları ve diğer faktörler çerçevesinde giderek artan konut fiyatlarına karşın müşterisinin yanında yer aldı. Banka, hacizli konut satışını başlattığını duyurarak ilgili ayrıntıları paylaştı.

Akbank’tan 81 İlde Uygun Fiyatlı Konut Satışı!

Geliştirdiği kampanyalar ve sunduğu avantajlı kredi hizmetleri sayesinde bankacılık sektöründe bir adım öne çıkmayı başaran Akbank, konut satışının başladığını duyurdu. Teminat karşılığında sunmuş olduğu finansman hizmetlerinden doğan borçların zamanında ödenmemesi sonucunda gayrimenkullere el koymak durumunda kalan banka, elinde olan konutları uygun fiyatlardan satışa sunduğunu açıkladı.

Akbank Satılık Konut Fiyatları Temmuz 2022

Akbank tarafından yayınlanmış olan gayrimenkul satışı ilanlarından bazıları şu şekilde:

  • Afyonkarahisar- İhsaniye 77 metrekare apartman dairesi: 160 bin TL
  • Edirne- İpsala 162 metrekare apartman dairesi: 220 bin TL
  • Ağrı- Merkez 131 metrekare apartman dairesi: 280 bin TL
  • Mardin- Kızıltepe 207 metrekare apartman dairesi: 280 bin TL

Akbank Konut Satışı Başvurusu Nasıl Yapılır, Kimler Başvuru Yapabilir?

Akbank tarafından satışa sunulmuş olan gayrimenkullerden birisine sahip olmak için 18 yaşın üzerinde olmak ve ilgili konut için belirlenmiş olan teminat bedelini bankaya yatırmak yeterlidir. İlgili teminat yatırım işlemlerinin tamamlanmasının ardından, konut satışının gerçekleşebilmesi için fiyat teklifinin yapılması gerekmektedir.

Akbank’ın resmi internet sitesi aracılığı ile ulaşım sağlanabilen Akbank gayrimenkul satışı ekranı, tekliflerin verildiği ekrana yönlendirmektedir. Yönlendirilen ekran üzerinden online olarak teklif verilebilmektedir. Araca talip olan tüm tüketicilerin fiyat vermelerinden ve ihale süresinin dolmasının ardından, ilgili konuta en yüksek teklifi veren kişi konutun yeni sahibi olarak addedilmektedir.