Gündem

Yapı Kredi ile Teknoloji Alışverişinde Büyük Kampanya! Taksitli Alışveriş Vadesi Uzayacak

Yapı Kredi Bankası teknoloji alışverişlerine özel kampanyasında duyurdu. 6 Temmuz tarihinde başlayan kampanya Media Markt markası üzerinden yapılacak alışverişlerde 12 ay taksit imkanı sunulacak. Üstelik peşin fiyatına taksit fırsatı Yapı Kredi müşterileri için sunulacak. Ürünlerin taksitlendirilme süreci BDDK kapsamında düzenlenen kurallar gereğince belirlenebilecek.

Taksit Hangi ürünlerde Geçerli Olacak?

Yapı Kredi Bankası müşterilerine özel olarak tanımlanan bu hak belirli kategorilerde geçerliliğini koruyacak. Elektronik ürünler, televizyon grupları, tablet ve bilgisayar ürünleri, cep telefonları ve beyaz eşya ürünleri fırsat kapsamında değerlendirilebilir.

Online Alışverişe Büyük Fırsat!

Yapı Kredi bankasının World kart sahiplerine özel olarak tanımladığı bu fırsat için son başvuru günü 31 Aralık. Kampanya katılım sağlamak isteyenlerin online harcamaları da geçerli olacaktır. Kampanya süreci içerisinde fiziki olarak Media Markt şubelerine giderek teknoloji alışverişi yapılabilir ya da Media markt.com.tr adresi üzerinden online alışveriş süreci gerçekleştirilebilir.

Peşin Fiyatına 12 Ay Taksit Seçeneği!

Kampanya dahilinde Yapı Kredi Bankası kartları ile yapılacak harcamalar sürece dahil edilecek. Mağaza alışverişleri taksitli olarak yapılabilecek. Peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla tüm bireysel kredi kartı sahipleri harcamada bulunabilir.

Taksit Tutarları Ne Kadar Oldu?

Bankacılık Denetleme Kurumu tarafından taksite belirli kısıtlamalar getirildi. Özellikle cep telefonu alışverişleri tek çekim olarak yapılabilir. Ancak beyaz eşya ürünleri için 9 taksit fırsatı sunuluyor. Elektronik ürünlerde bu durum 4 taksiti buluyor. 5000 TL ve altında yapılacak televizyon alışverişi için 9 taksit iken tablet için bu 6 taksiti buluyor. Yapı Kredi ve Media Markt işbirliği ile gerçekleştirilen kampanya istendiği zaman değiştirilme ya da durdurma hakkını kendinde saklı tutar.