Bilim, TeknolojiEditörün SeçtikleriEkonomi

Ve resmen belli oldu: 70 yaşına kadar herkes ücretsiz alabilecek! Hemen başvurun

Son dönemlerde bankaların yaptığı kampanya haberleri peş peşe gelmeye başladı. Gelen son kampanya haberi Akbank tarafından açıklandı. Resmen belli oldu: 70 yaşına kadar herkes ücretsiz alabilecek. Bunun için hemen başvurmanız gerekiyor. Akbank kampanya detaylarını resmi web sayfası üzerinden açıkladı.

18-70 yaş arası vatandaşların ücretsiz olarak yararlanabileceği kampanya detayları belli oldu. Buna göre Akbank Mobil üzerinden ilk defa Akbanklı olacak kişiler ücretsiz aylık 10 GB internet kazanabilecek. Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek alacağınız davet kodunu kullanmanız yeterli olacak.

18-70 YAŞ ARASI BAŞVURABİLECEK

Akbank tarafından aktarılan kampanya detayları için şu ifadeler kullanıldı:

Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar 3 ay boyunca her ay aylık 10 GB kazanabilir.

Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabilirsiniz. Kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz önemle rica olunur.

Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazanır.

Kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gereklidir.

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

3 AY BOYUNCA AYLIK 10 GB İNTERNET VERİLECEK

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 10 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayda yüklenmeye başlayacak ve yüklendiği günden sonraki gelen 2 ayda da aynı gün yenilenecektir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 10 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.