Editörün SeçtikleriEkonomi

Son dakika gram altın 1.450 TL gelişmesi! Altını olanlar sakın bunu yapmasın: Yoksa çok büyük zarar edersiniz

Yatırım yapan ve altını olanlar İslam Memiş’i yakından takip ediyor. Piyasaların Uzman ismi olarak adlandırılan İslam Memiş yapılmaması gerektiğinin altını çizdi. Altın kahini İslam Memiş, gram altında yaşanacak olan düşüş ve yükselişlere ilişkin yatırımcılara uyarı yaptı.

Yapmış olduğu yatırımlarla dikkat çeken İslam Memiş bu sefer altını olanları uyardı. Altını olanların durumu nasıl fırsata çevireceklerini söyleyen Memiş’in açıklamaları haberimizde

ALTINDA DİRENÇ SEVİYESİ

Memiş, bu dönemde en çok değer kaybeden altın ons ve gümüş olduğunu söyledi. Altın Uzmanı Memiş, ‘’Ons altında 1770 dolar direnç seviyesi. Ons altında manipülasyon oldu. Altın ve gümüş şu an gerçek değerinde değil’’ ifadelerini kullandı.

“Gaza gelip elinizdeki varlıkları sakın satmayın. Sert düşüşlerden mutlaka faydalananın. Eylül ayında her şeyi göreceksiniz. Kısa vadeli operasyonlara karşı panik yapmayın”

YIL SONUNDA GRAM ALTIN 1450 OLACAK

“Gram altında 985 lira. Ekranlardaki yanılgıyı bırakın. Dünya altın ve gümüşü bedava alıyor. Biz ucuza alamıyoruz. Gram altın 6 ayda 200 liralık bir değer artışı gördük. Yıl sonunda 1450 olacak”

ALTINDA DALGALI DURUM TEDİRGİN EDİYOR

Güne 968 TL seviyelerinden başlayan gram altın gün içinde en yüksek 970 TL, en düşük 960 TL seviyelerini görmüştü. Özellikle düğün sezonunun başlaması ile birlikte altın fiyatlarındaki dalgalı durum vatandaşları tedirgin ediyor.