Genel

Hande Yener’in sahneden yaptığı kilo açıklaması şok etti! “Eskiyi unutamayanlar…”

Son dönemlerde özellikle de konserlerinde tercih ettiği sahne kıyafetleri ile adından söz ettiren ünlü pop şarkıcısı Hande Yener, yine gündemden düşmeyen sahne kıyafetleri ve koruduğu formuyla gündeme geldi. Uzun yıllardır Türkiye’nin en ünlü pop şarkıcılarından biri olan Hande Yener, sahnelerde giydiği cesur ve sıra dışı sahne kıyafetlerine bir yenisini daha eklerken, Yener’in sahnede kilo ile ilgili yaptığı açıklamalar gündeme oturdu. Çeşme’de bir mekanda sevenleriyle buluşan Hande Yener’in sahneden yaptığı kilo açıklamaları herkesi şaşkına çevirdi. İşte detaylar…

Bu Kez Kıyafeti Şaşırttı

Ünlü pop şarkıcısı Hande Yener, Demirören Medya Grubu sponsorluğunda Poll Production organizasyonunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sahneye çıkarak sevenleriyle buluştu. Cesur sahne kıyafetleri ile görmeye alıştığımız Yener, yeşil bol kesim takım elbisesi ile bu kez şaşırttı. Bu kez konserinde kapalı bir kıyafet giymeyi tercih eden Yener, “Bugün kıyafetimi kendim seçtim. Sahnede kıyafet çok önemli değil mi?” diyerek esprili bir açıklamada da bulundu. Yener, daha sonra Çeşme konserinde yaptığı kilo açıklamasıyla da herkesi şaşırttı.

“Demek Herkes Ayrılmış da Gelmiş”

Çeşme The Beach’te konser veren Hande Yener, bu kez de sahnede pembe tayt ve aynı renkte büstiyer giymeyi tercih etti. Gözüne de turuncu tüylerle kaplı bir gözlük takmayı tercih eden Yener, uzun süredir de fit vücuduyla adından söz ettirmeyi başarıyordu. Hande Yener, seslendirdiği bir şarkısının ardından kilo ile ilgili kendi tespitini de dile getirdi. Yener açıklamasında “Eskiyi unutamayanlar kilo alıyormuş. Yani bir yerden kopamayanlar kilo problemi yaşıyormuş. Gerçi aranızda kilolu insan da yok. Demek ki herkes ayrılmış da gelmiş” açıklamasında bulundu. Hande Yener’in esprili açıklaması kısa sürede magazin gündemine oturdu.