Genel

Sinan Akçıl bu kez taşı Aleyna Tilki’ye fırlattı! “Erken ölmesini istemem!”

Seslendirdiği şarkılar kadar yazdığı şarkılarla da müzik piyasasında önemli bir yer tutan ünlü şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl, son dönemlerde özel hayatındaki gelişmelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Geniş kitlelere ulaşan ve seslendirdiği şarkılarla dikkatleri çeken Akçıl, önceki akşam Bodrum’da sahne aldı. Sevenleriyle konserde bir araya gelen ve aşk hayatındaki gelişmelerle gündemden düşmeyen Sinan Akçıl, bu kez de meslektaşı Aleyna Tilki ile ilgili bomba gibi bir yorumda bulunarak tüm dikkatleri çekti. Aleyna Tilki’nin mezar taşı pozları hakkında konuşan Sinan Akçıl’ın yorumları kısa sürede magazin ve sosyal medya gündeminde zirveye oturdu. İşte detaylar…

Sinan Akçıl’dan “Bekarlık” Yorumu

Geçtiğimiz dönemlerde Burcu Kıratlı ile iki kez evlenip boşanan ünlü şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl, önceki gün Bodrum’da bir mekanda sevenleriyle bir araya geldi. Konser için sahneye çıkan Akçıl, konser öncesinde ise basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gazetecilerin “Nasılsınız?” sorusuna “Her şey yolunda. 3 yıldır burada happy hour yapıyorum, bu yıl ilk bekar happy hour ile karşınızda olacağım” sözleri ile yanıt verdi. Akçıl daha sonra “Bekarlık sultanlık mı?” sorusuna ise “Valla bekarlık yerine göre sultanlıktır bence. Şu anda ben sultanlık dönemindeyim. Madem bekarım o zaman sultanlık köşküne çıkayım…” yanıtını verdi.

“Erken Ölmesini İstemem”

Akçıl basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda bir de meslektaşı Aleyna Tilki sorusuna yanıt verdi. Ünlü şarkıcı, Aleyna Tilki’nin mezar taşı pozlarına yönelik kendisine gelen “Mezar taşı bakıyor musunuz?” sorusuna karşı “Valla onun ne yapmak istediğini anlamadım, ben de soru işareti koydum yorumlara. Sosyal medyada takipleşiyoruz. Bir de Aleyna komşum, komşumun erken ölmesini istemem. Üzüldüm yani, o yüzden soru işareti koydum. Sonra aradım, yaşıyormuş…” yanıtını verdi.