Genel

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’ye Disney Plus kancayı taktı! Yeni projede bambaşka bir iş ortaya çıkacak!

FOX TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve geçtiğimiz haftalarda sezon finali yaparak yayın hayatına ara veren Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncusu Eda Ece, bomba gibi bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun yıllardır birçok dizi ve filmle izleyici karşısına çıkmış olan ve Yasak Elma dizisinde canlandırdığı “Yıldız” karakteri ile geniş kitlelere ulaşan Eda Ece, Haziran ayında Türkiye’ye giriş yapan Disney Plus platformunda bomba gibi bir projede yer alacak. Şimdilerde Yasak Elma dizisi için 6. sezon hazırlıklarına başlayan Eda Ece için Disney Plus platformu bambaşka bir proje düşünüyor. İşte detaylar…

Eda Ece Sıra Dışı Projeyle Dönecek

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncusu Eda Ece, Disney Plus platformunda bir filmde rol alacak. Disney Plus’un anlaşma sağladığı Türk oyuncular arasında yer alan Eda Ece, bu platform için çekilecek olan filmde rol alacak. Elde edilen bilgilere göre platform için çekilecek olan filmde Yasak Elma dizisinin “Yıldız” karakterine yer verilebilir. Yani Eda Ece, 6. sezonuna hazırlandığı Yasak Elma dizisinde canlandırdığı karakterle bambaşka bir projede yer alabilir. Eda Ece’nin, Yasak Elma’nın son sezonundan sonra yeni projesi için çalışmalara başlayacağı ifade ediliyor.

Eda Ece’nin Yer Aldığı Projeler

20 Haziran 1990’da İstanbul’da dünyaya gelen Eda Ece, oyunculuk kariyerine ilk adımını 2004 yılında Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı “Sude” karakteri ile yaşadı. Konuk oyuncu olarak yer aldığı bu dizinin ardından yine konuk oyuncu olarak Bez Bebek ve Adını Feriha Koydum dizilerinde rol alan Eda Ece, daha sonra 2011-2014 yılları arasında ekranlara gelen Pis Yedili dizisinde canlandırdığı “Günçiçek” karakteri ile adından söz ettirdi. Ünlü ve güzel oyuncu daha sonra Beni Böyle Sev, Mahrumlar, İlişki Durumu: Karışık, Yasak Elma dizilerinde rol aldı.