EkonomiGenel

Akbank duyurdu: 18 – 26 yaşları arasında olan herkes başvurabilir! Bu ayın sonuna kadar devam edecek

Akbank’tan flaş açıklama geldi! Akbank’ın gençlere özel sunduğu FAV’la, 18 – 26 yaş arasındaki gençler 31 Temmuz’a kadar yapacakları market alışverişlerinde indirim kazanacaklar.

Akbank FAV ile birlikte CarrefourSA’da 100 TL ve üzeri ilk alışverişinde 20 TL indirim kazanabileceksiniz. İndirim kazanabilmek için en az 18, en fazla 26 yaşında olmanız gerekiyor.

7 Temmuz’da başlayan ve 31 Temmuz’da bitecek kampanya doğrultusunda CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com ’dan yapılacak 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL indirim sunulacak. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekiyor.

KAMPANYA KOŞUL VE DETAYLARI

Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve Akbank FAV’a dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir.

Akbank FAV’a dahil olarak kampanyadan faydalanmak için Akbank Mobil üzerinden programa katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free kartlar dahildir. Akbank Kart, Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.

Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilecektir. İndirim kredi kartının ilk ekstresine yansıyacaktır

Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.