Genel

Survivor şampiyonu Nisa’ya arkadaş dayanmıyor! Nisa yakın arkadaşını tek kalemde silip attı!

TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Survivor 2022 All Star, Haziran ayı sonunda final bölümüyle ekranlara geldi ve program, final sonrasında yerini MasterChef Türkiye’ye bıraktı. İzleyiciler MasterChef Türkiye’yi gündeme almaya başlamış olsa da Survivor’da yaşanan gelişmeler ve bu gelişmelerin yansımaları gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak şampiyon olduğu için eleştirilere maruz kalan Nisa Bölükbaşı, arkadaş çevresinde yaşadığı olumsuz gelişmelerle gündeme gelmeye başladı. Birçok kişinin, elde ettiği şampiyonluğu hak etmediğini düşündüğü Nisa, adeta arkadaşları arasında yaprak dökümü yaşıyor. Nisa, şampiyonluktan sonra en yakın arkadaşını da tek kalemde silip attı… İşte detaylar…

Nisa’dan Büyük Sürpriz!

Survivor 2022 All Star programı yine birbirinden ilginç gelişmelere sahne oldu. Sıra dışı birçok oyununun ekranlara geldiği programda yine yarışmacılar arasında tansiyonlar yükseldi, yine adadan aşk söylentileri sosyal medya gündemine oturdu. Hareketli bir sezonu geride bırakan Survivor, yerini de MasterChef Türkiye’ye bıraktı. Ancak Survivor’da olan bitenlerin yansıması, günümüzde de devam ediyor. Yarışmada şampiyon olan ve birçok kişinin şampiyonluğu hak etmediği yönünde eleştirdiği Nisa Bölükbaşı, yarışmadan sonra kaybettiği arkadaşlarına bir yenisini daha ekledi. Nisa, en yakın arkadaşını bile tek kalemde sildi.

“Yakın Dostu Düşman Oldu”

Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu birçok izleyici tarafından olduğu gibi birçok yarışmacı tarafından da eleştirildi. Ancak Nisa, en büyük sürprizi, yakın arkadaşı Merve Aydın’ı silerek yaptı. Bilindiği üzere Nisa Bölükbaşı’nın finaldeki rakibi olan Adem Kılıççı’ya destek veren Merve Aydın ile Nisa’nın arasından neredeyse su sızmıyordu. Ancak Nisa’nın, Merve Aydın’ı hem sosyal medyada takipten hem de hayatından çıkardığı görüldü. Merve Aydın’ı sosyal medyadan silen Nisa’ya yine sosyal medyadan tepkiler gecikmedi.