Genel

Usta İsimler Bir Araya Gelmiş; Senaryoya Gani Müjde Oturmuştu: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Ekran Startının Tarihini İlk Kez Açıkladı!

Seyircisinin kantarına ilk kez çıkmaya hazırlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Ertan Saban gibi usta isimler yer alırken, dizinin güçlü oyuncu kadrosu kadar konusu ve tanıtım fragmanı da bir hayli dikkat çekmişti. BKM imzalı olarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Show TV ekranlarının yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi için ilk yayın tarihi duyuruldu.

İlginç Bir Konu ile Ekranlara Geliyor

İtirafçı olarak kirli geçmişini ardında bırakan ve Karabayır Lisesi’nde coğrafya öğretmenliği yapmaya başlayan Sadi Payaslı’nın ıslah evinden şartlı taliye edilen Mert, Zülfikar, Can, Melek ve Aylin isimli beş genç ile olan hikayesini anlatmaya hazırlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, ters köşe bir drama hikayesiyle seyircisinin karşısına çıkmak için bugün itibariyle geri sayıma başlıyor.

Kadrosu Oldukça İddialı

Yeni bir yaz dizisi olarak sezona bu hafta itibariyle dahil olacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin en çok dikkat çeken ismi rol aldığı her dizi ile hafızalara kazınan Ertan Saban olsa da dizide çok iddialı başka isimler de yer alıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban’ın yanı sıra; Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi isimler de bulunuyor.

21 Temmuz’da Show TV’de

Proje tasarımı ve senaryosunun Gani Müjde’nin kaleme alacağı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, ilk yayın tarihini dün açıkladı. Yeni tanıtım fragmanında tarih de veren Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, 19 Temmuz 2022 Perşembe günü yayın hayatına başlayacağını duyurdu. Öte yandan Show TV, bu perşembeden itibaren Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisini her perşembe saat 20.00’da yayınlamayı planlıyor.