Genel

Survivor Nagihan’ın Hedefindeki İsim Bu Kez Herkesi Şaşırttı; Yarışmadan Bir Döndü, Pir Döndü! “Resmen Herkesi Sıraya Geçirdi…”

TV8 ekranlarının fenomen yarış programı olarak hafızalara kazınan ve 10 yılı aşkın süredir seyirci ile buluşan Survivor Türkiye yarışması, bu sene All Star konsepti ile ekranlara gelmesi nedeniyle birbirinden iddialı yarışmacılara ev sahipliği yapmıştı. O isimlerden biri olan ve yarışma tarihinin başarılı kadın yarışmacılarından biri olan Nagihan Karadere, yarışmadan elendikten sonra gönderme üstüne gönderme yapmaya başladı. Nagihan Karadere’nin son olarak o tweeti beğenmesi ise, kafalarda soru işareti bıraktı.

Nisa Bölükbaşı’nın Şampiyon Olmasına Tepki Göstermişti

Elendikten sonra Twitter hesabını aktif bir şekilde kullanmaya başlayan Nagihan Karadere, Nisa Bölükbaşı’nın şampiyon olmasının ardından; “Artık parkur koyulmasın ki kimse kolunu bacağını aşil tendonunu 1 sayı alma uğruna parkurda bırakmasın. Ne de olsa iş sadece SMS ile yürüyor” ifadelerini kullandığı bir tweet atmıştı. Konuya ilişkin bir açıklama gerçekleştirme gereği duyan programın yapımcısı ve hakemi ile yayıncı kuruluşu olan TV8’in sahibi Acun Ilıcalı ise; “Biz kimin şampiyon olduğuna bakmayız” demişti. Acun Ilıcalı’nın bu sözleri Nagihan Karadere’yi durdurmaya yetmedi!

Nagihan’ın Hedefinde Bir Kez Daha Nisa Var

Nisa Bölükbaşı’nın şampiyon olmasına pek çok isim tepki göstermiş, hatta Batuhan Karacakaya’nın annesi Acun Ilıcalı’nın da tepki göstermesine yol açan açıklamalar yapmıştı. O isimlerden biri olan Nagihan Karadere, bu kez tweet atmak yerine tweet beğendi. Geçtiğimiz gün önce sokakta Nisa Bölükbaşı’nın tebrik edilmeyeceğini ifade eden bir tweete beğenen Nagihan Karadere, ardından ise; “Z kuşakları birden fazla fake hesap açarak nisaya destek oldukları belli oldu” diyen tweeti favorisine ekledi. Nisa Bölükbaşı’nın Nagihan Karadere’nin bu göndermelerine yanıt verip, vermeyeceği ise, büyük bir merak konusu haline dönüştü.