Kültür-sanat

Acun Ilıcalı Sessizliğini Bozdu! Olay Görüntünün Aslı Meğerse…

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşlarının teknesinde tartışırken görülen Acun Ilıcalı ve eski eşi Şeyma Subaşı, gündemi adeta sallamıştı. Olay görüntünün ardından Acun Ilıcalı’dan ilk kez açıklama geldi.

Acun Ilıcalı ve eski eşi, Melisa Ilıcalı’nın annesi Şeyma Subaşı’nın geçtiğimiz günlerde arkadaşlarının teknesinde tartıştığı anların görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bodrum’da çekilen görüntüler sosyal medya adeta çalkalanmıştı. İkilinin arasında geçen tartışma herkes tarafından merak edilirken, Acun Ilıcalı’dan ilk kez açıklama geldi. Subaşı ile arasında geçen konuşmaların ne olduğunu katıldığı bir davette açıklayan Ilıcalı’nın söyledikleri büyük dikkat çekti.

Acun Ilıcalı’dan Açıklama Geldi

İkilinin kavga ettiği iddia edilen görüntünün magazin gündemine bomba gibi düşmesinin ardından Ilıcalı’dan beklenen açıklama geldi. Fenerbahçe’nin bir etkinliğine katılan Acun Ilıcalı, Beyaz TV’de yayınlanan bir programın muhabiriyle ayaküstü sohbet etti.

“Şeyma Bana Orada Heyecanlı Heyecanlı Bir Şey Anlatıyordu”

Şeyma Subaşı ile tartıştığı yönündeki iddiayı yalanlayan Ilıcalı, “Bir deli kuyuya taş atmış, kimse çıkaramamış hikayesi oldu. Ses kaydı yok, görüntü yok, hiçbir şey yok. Bir fotoğraf ve ondan çıkan hikaye var. Böyle hikayeler tabi ki de normal. Popülarite bu tip hikayeleri de beraberinde getiriyor. Tartışmak benim yapımda yoktur. Ne tartıştım ne de gerilim yaşadım. Şeyma bana orada heyecanlı heyecanlı bir şey anlatıyordu. Kavga etmedik, tartışmadık. Gayet güzel bir sohbet ettik. Zaten 5 dakika görüştük hepsi bu. Şeyma ile hiçbir problemimiz yok, kendisi çocuğumun annesidir. Onun her zaman mutlu olmasını isterim” dedi.