Genel

Survivor şampiyonu Nisa’ya teklifler yağdı ama o Aleyna’nın yerine geçmeyi seçti!

TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Survivor 2022 All Star programı geçtiğimiz haftalarda final yaparak ekranlardaki yerini MasterChef Türkiye 2022 programına devretti. Sevilen yarışma programı yaklaşık altı ay boyunca ekranlarda izleyicisi ile buluştu ve altı ayın sonunda finalde Nisa Bölükbaşı ile Adem Kılıççı isimleri karşı karşıya geldi. Final gecesinde SMS oyları sonucunda Nisa şampiyon oldu ve bu şampiyonluk kısa sürede tartışmalara yol açtı. Acun Ilıcalı gelen eleştiri ve tepkilere yanıt verirken, Nisa Bölükbaşı da şampiyonluğun keyfini çıkarmaya başladı. Sevgilisi Ogeday Girişken ile şampiyonluğun keyfini tatilde çıkaran Nisa, şimdi de yaptığı reklam anlaması ile gündeme geldi. İşte detaylar…

Reklam Teklifleri Yağdı!

Survivor 2022 All Star sezonunun şampiyonu Nisa Bölükbaşı, tartışmaların odağında kalan isim haline gelmişti. Başta Batuhan Karacakaya olmak üzere bazı yarışmacıların, Nisa’nın şampiyonluğu hak etmediğini ifade eden açıklamalarda bulunmasına karşı bir yanıt vermeyen Nisa, şampiyon olduktan sonra sevgilisi Ogeday Girişken ile kutlama fotoğrafı paylaşarak dikkatleri çekmişti. Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine ulaşan Nisa Bölükbaşı, Survivor yarışmasından sağladığı şöhret ve popülarite ile bir reklam anlaşmasına imza attı. Yarışmadan sonra 5 marka ile görüştüğü öğrenilen Nisa, bir içecek markası ile anlaşma sağladı.

Aleyna Tilki’nin Yerini Aldı

Reklam yüzü arayan birçok marka, Survivor 2022 All Star’da şampiyon olarak popülarite yakalayan Nisa’nın kapısını çaldı. Teklifleri değerlendiren Nisa’nın, bir içecek markası ile anlaşma sağladığı öğrenildi. Nisa’nın anlaşma sağladığı içecek firmasının bir önceki reklam yüzü ise ünlü ve genç şarkıcı Aleyna Tilki idi. Yani Nisa Bölükbaşı elde ettiği şampiyonluğun ardından attığı reklam anlaşması imzasıyla Aleyna Tilki’nin de yerini almış oldu.