Genel

CEPTETEB’li Olmak İçin Böylesi Fırsat Bir Daha Gelmez; Hem 6 Ay Alışverişler Bedavaya Gelecek Hem de Dijital Yayın Platformları Bedava İzlenebilecek…

Türk Ekonomi Bankası TEB’in dijital bankacılık hizmeti olan CEPTETEB, işlem masrafı almama gibi avantajlı olan hizmetlerin avantajlarını dönem dönem kampanyalar ile artırmaya devam ediyor. Bu kampanyalardan birini geçtiğimiz gün kamuoyu ile paylaşmış olan CEPTETEB, bu aydan itibaren yeni müşterisi olacak olan vatandaşlara şartları sağlaması halinde hem alışverişlerde ödediği tutarları geri iade ediyor hem de Blu TV’den 1 yıllık ücretsiz üyelik hediyesi veriyor.

CEPTETEB’li Olmak Alışverişleri Bedavaya Getiriyor

Kampanya kapsamında 1 Temmuz 2022 tarihinden 31 Aralık 2022 tarihine kadar CEPTETEB Mobil uygulamasından görüntülü görüşme yaparak veya CEPTETEB İnternet Bankacılığı üzerinden “Müşteri Ol” formunu doldurarak ilk kez CEPTETEB müşterisi olup, hesap açacak olan müşterilere banka kartları ile 6 ay boyunca yapacakları online alışverişin yüzde 5’i geri iade ediliyor. Bir ay boyunca maksimum 50 TL geri iade kazanabiolen CEPTETEB’liler, 6 ay boyunca ise toplamda 300 TL nakit iadesi kazanma fırsatı yakalıyor.

Referans Olmak Blu TV Üyeliği Kazandırıyor

CEPTETEB müşterisi olduktan sonra banka, yeni müşterilerine müşteriye özel olarak oluşturduğu davet kodu veriyor. Bu kodu kullanarak çevresinden herhangi bir kişiyi CEPTETEB’li yapan kişiler ise, diğer kampanyanın yanı sıra 1 yıl ücretsiz olarak kullanılabilecek Blu TV dijital yayın platformundan abonelik fırsatı kazanıyor.

Kampanya Şartları Önemli

Kampanyasının şartlarını da müşterileriyle paylaşmış olan CEPTETEB, bu kampanyadan yararlanmak isteyen yeni banka müşterilerinin aylık 1.000 TL ve üzerinde harcama yapmasını talep ediyor. Bu bağlamda harcama tutarına hem fiziki hem de sanal POS üzerinden yapılan işlemleri dahil eden CEPTETEB, geri iadelerde ise, yalnızca sanal POS üzerinden yapılan harcamaların yüzde 5’ini veriyor. Öte yandan CEPTETEB banka kartı ile yapılacak olan vergi, Sosyal Güvenlik Kurumu primleri ya da Bireysel Emeklilik ödemeleri ile kuyum sektöründe yapılacak harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.