EkonomiGündem

Bankanın ilk kez müşterisi olan herkese binlerce lira ödeme yapılacak! Son gün belli oldu: Bu tarihten sonra yeni kayıt alınmayacak!

Bankaların müşteri kazanmak için hazırladıkları kampanyaları bir yenisi daha eklendi. Türkiye genelinde en güvenilir bankalardan biri olan Garanti BBVA, yeni müşterileri için faizsiz nakit avans kampanyasını duyurdu. Buna göre Garanti BBVA Mobil üzerinden bankanın müşterisi olanlar 5 bin TL’ye varan nakit ödeme fırsatından yararlanabilecekler.

Kampanyadan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan müşteriler kredi kartı başvuruları onaylandığında faydalanabilecekler.

7 Temmuz – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekiyor. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamıyor.

Banka Tarafından Açıklanan Detaylar

Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.
Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.
Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.
Kampanya kapsamında kredi kartı 7 – 31 Temmuz tarihleri arasında açılan müşteriler 31 Ağustos 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.
Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.
Kampanya kapsamında maksimum 5 bin TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 5 bin TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.
Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.
Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.