EkonomiGenel

İnternet üzerinden alışveriş yapanlar fırsatı kaçırmasın! 200 TL ödeme yapılacak: Ay sonunda süresi bitiyor!

İnternet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı olanlar için en yeni banka kampanyası açıklandı. Buna göre Bonus kullanıcıları hepsiburada.com, n11.com, trendyol.com web site ve mobil uygulamalarında yaptıkları alışverişler sonucu 200 TL hediye bonus kazanacaklar.

Bonus ile yapılan 500 TL ve üzeri her harcamaya 40 TL, toplamda 160 TL, GarantiPay ile 10 TL, toplamda 200 TL bonus hediye edilecek.

EK 10’AR TL ÖDEME YAPILACAK

Hepsiburada.com, n11.com, trendyol.com web site ve mobil uygulamalarında 500 TL ve üzeri her harcamaya 40 TL, toplamda 160 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay ile yapılacak her işleme ekstra 10 TL, toplamda 200 TL  bonus kazanabilirsiniz.

İşte banka tarafından açıklanan tüm detaylar…

KAMPANYA DETAYLARI

GarantiPay ile ödeme seçeneği Trendyol’da geçerli değildir.
Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 200 TL bonus kazanabilir.
Kampanya kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 10 TL, toplam ekstra 40 TL bonus verilecektir.
Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da ONLINE yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 7,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET ONLINE yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
Kampanyaya sadece internetten yapılan harcamalar dahildir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
Kampanyaya sanal ve ek kartlar dahildir.
Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.
Kazanılan bonuslar 3 Ağustos – 3 Eylül 2022 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Eylül tarihinde geri alınacaktır.
Dolap’ın kendi uygulamasından yapılan harcamalar dahil değildir.

TRENDYOL MARKET ALIŞVERİŞİ HARİÇ TUTULUYOR

Trendyol Market harcamaları hariçtir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.