EkonomiGenel

Akbank’tan en az 18 yaşında olanlar için açıklama geldi: Market alışverişi yapanlara büyük indirim uygulanacak!

Akbank müşterileri için flaş açıklama geldi! En az 18 yaşında olan herkes FAV üyesi olarak hesaplı market kampanyasını kullanabilecek. İndirim kampanyası bu ayın sonuna kadar geçerli olacak! İşte detaylar…

Akbank’ın gençlere özel sunduğu FAV’la, 18 – 26 yaş arasındaki gençlere 31 Temmuz’a kadar yapacakları market alışverişlerinde indirim kazanabilecekleri duyuruldu.

Akbank FAV ile birlikte CarrefourSA’da 100 TL ve üzeri ilk alışverişinde 20 TL indirim kazanabileceksiniz. İndirim kazanabilmek için en az 18, en fazla 26 yaşında olmanız gerekiyor.

7 Temmuz’da başlayan ve 31 Temmuz’da bitecek kampanya doğrultusunda CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com ’dan yapılacak 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL indirim sunulacak. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekiyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve Akbank FAV’a dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir.
Akbank FAV’a dahil olarak kampanyadan faydalanmak için Akbank Mobil üzerinden programa katılım sağlanması gerekmektedir.
Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free kartlar dahildir. Akbank Kart, Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilecektir. İndirim kredi kartının ilk ekstresine yansıyacaktır.
Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.