Genel

Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un öpüşme sahneleri sosyal medyanın gündeminde! Oğuzhan Koç ne diyecek?

14 Haziran tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus platformunun ikinci Türk dizisi olan “Dünyayla Benim Aramda” dizisinin ilk tanıtım görüntüleri yayınlandı. Merakla beklenen dizinin henüz tanıtım görüntüleri yayınlanmış olmasına rağmen dizi şimdiden büyük ses getirmeyi başardı. Dizinin ilk tanıtım görüntülerinde en çok dikkat çeken sahneler ise dizinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ile Buğra Gülsoy’un öpüşme sahneleri oldu. Dünyayla Benim Aramda dizisinin fragman görüntüleri, oyuncu kadrosu ve özellikle de tanıtım görüntülerindeki öpüşme sahneleri sosyal medyayı çalkalamaya devam ediyor. İşte detaylar…

ÖPÜŞME VE KÜVET SAHNELERİ DİKKAT ÇEKTİ

Haziran ayında Türkiye’ye açılan Disney Plus’un ikinci Türk dizisi olan Dünyayla Benim Aramda dizisinin ilk fragman görüntüleri izleyicisi ile buluştu. Yapımlarını büyük bir titizlikle gizli tutan ve bu nedenle büyük merak uyandırmayı başaran Disney Plus platformunun yeni dizisi ilk görüntülerle birlikte en çok konuşulanlar arasında girdi. Platformun ikinci orijinal dizisi olan Dünyayla Benim Aramda dizisinde, başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un öpüşme sahneleri dikkatleri çekti.

DİZİDE KİMLER OYNUYOR?

MF Yapım’ın imzasıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Dünyayla Benim Aramda dizisinin başrollerinde Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy isimleri yer alıyor. Ayrıca dizisinin kadrosunda Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor isimleri bulunuyor. Dizinin yayınlanan ilk fragman görüntülerinde Demet Özdemir ile Buğra Gülsoy’un öpüşme sahneleri kadar, ikilinin küvet kareleri de dikkatleri çekti.

DÜNYAYLA BENİM ARAMDA KONUSU

Dünyayla Benim Aramda dizisinde, büyük ve fırtınalı bir aşk yaşayan bir çiftten, kadının artık bu aşkın eskisi gibi heyecan verici olmadığını fark etmesiyle birlikte sosyal medyada başlattığı bir oyun ele alınıyor. İlişkisini kurtarmak için bu yola giren kadının yaşadıkları daha sonra bağımlılık kavramı üzerinden ele alınıyor.