Genel

Survivor Batuhan yarışmada kazandığı arabayı alabildi mi? Demet Akalın sorusuyla fitili ateşledi!

Survivor 2022 All Star, aylar boyunca TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıktı ve sevilen yarışma programı her sezonunda ve her bölümünde olduğu gibi 2022 All Star sezonunda da reytingleri altüst etmeyi başardı. Sevilen yarışma programında yarışmacılar teker teker elendi ve Haziran ayındaki final haftasına sadece Ayşe Yüksel, Batuhan Karacakaya, Adem Kılıççı ve Nisa Bölükbaşı isimleri gelebildi. Final haftasında şampiyonluğu kazanan isim Nisa olurken, Nisa’nın şampiyonluğuna en fazla tapki gösterenlerden biri de Batuhan Karacakaya oldu. Batuhan gösterdiği tepkilerin yanı sıra bir süredir yarışmadan kazandığı arabayı alamadığı iddialarıyla gündeme geliyordu. Ünlü popçu Demet Akalın, Batuhan’a sorduğu bir soruyla ortalığı yeniden karıştırdı! İşte detaylar…

BATUHAN’IN ARABASINI ALAMADIĞI İDDİA EDİLDİ

Sıkı bir Survivor takipçisi ve izleyicisi olduğu bilinen Demet Akalın, program boyunca özellikle de Nagihan Karadere’ye verdiği destekle biliniyordu. Nagihan’ın yarışmadan elenmesine en fazla tepki gösterenlerden biri olan Demet Akalın, aynı zamanda Nisa’nın şampiyonluğuna da gösterdiği tepkilerle dikkatleri çekmişti. Survivor’a ilişkin gelişmeleri yakından takip ettiği bilinen Demet Akalın, sosyal medyada Batuhan Karacakaya’ya, henüz alamadığı iddia edilen arabasıyla ilgili bir soru sordu, sosyal medya yeniden karıştı.

DEMET AKALIN’DAN ORTALIĞI KARIŞTIRAN SORU

Batuhan Karacakaya, Nisa’nın şampiyonluğuna gösterdiği “haksızlık” tepkileriyle sık sık gündeme geliyordu. Ancak Acun Ilıcalı’nın son olarak “Haksızlık falan yok” açıklaması yapması üzerine Batuhan da bir daha yorumda bulunmamıştı. Öte yandan Batuhan Karacakaya’nın, yarışma sırasında ödül olarak kazandığı arabanın hala kendisine verilmediği de iddialar arasında yer alıyordu. Geçtiğimiz gün Karacakaya sosyal medya hesabından bir arabanın önündeki fotoğrafını paylaştı. Demet Akalın bu paylaşıma “Aa sonunda verdiler mi arabayı?” yorumunu yaptı. Bunun üzerine Batuhan ise “Yok abla, bu benim şahsi arabam. Öyle yani” yanıtını verdi.