Genel

Survivor finalisti Adem Kılıççı durulmuyor, çok sert açıklamalar geldi! “Bana suikast hazırlanmış!”

Survivor Türkiye programı 2014 yılından bu yana TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor ve sevilen yarışma programı, her sezonundan sonra çeşitli sansasyonel açıklamalarla ve gündeme gelen polemiklerle yeniden en çok konuşulan yapımlar arasında yer alıyor. Tıpkı geçmişte olduğu gibi All Star 2022 sezonunda da final sonrasında çeşitli açıklamalar ve polemikler gündeme gelmeye devam etti. Yükselen tansiyonun ortasındaki isimlerden biri olan Adem Kılıççı, bu kez de yapmış olduğu “suikast” açıklamasıyla tüm dikkatleri çekti. Daha önce Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı ve TV 8 kanalının sahibi ve Survivor’ın yapımcısı Acun Ilıcalı’yı karşısına alan Survivor finalisti Adem Kılıççı, yorumlarıyla yine ortalığı karıştırdı! İşte detaylar…

ADEM YİNE ESTİ GÜRLEDİ, YORUMU ORTALIĞI İNLETTİ!

Adem Kılıççı, yarışmadan sonra Nisa ve Acun Ilıcalı’yı sosyal medyada takipten çıkarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Dile getirdiği açıklamalarda yarışmanın hak edilmeyen sonuçlarla bittiğini ima eden Adem Kılıççı, bu kez de sosyal medyaya yansıyan bir videoda dile getirdikleri ile gündeme bomba gibi oturdu. Adem Kılıççı’nın söz konusu videoda dile getirdiği suikast açıklamaları kısa sürede ortalığın tozunu dumana kattı. Bu sözler sonrasında Acun Ilıcalı’nın ne yanıt vereceği de merak konusu oldu.

ADEM’DEN “SUİKAST” YORUMU!

Bi Başka isimli programa katılarak Survivor’daki perde arkasını anlatan Adem Kılıççı, kendisine programda adeta bir suikast düzenlendiğini iddia etti! Adem Kılıççı söz konusu açıklamasında “Kadınları hor gören, değer vermeyen, aşağılayan, yetersiz gören bir Adem imajı yansıtılmış maalesef. Bu resmen suikast! Tamamen suikast, bir şekilde birleşilmiş! O anda televizyonu izleyen, anlık oy atanların da desteğini almak için sosyal medyada paylaşılan durumlar… Sosyal medya fenomenleri, toplumsal sayfalar beni karalamaya çalışmış” sözlerini dile getirdi. Adem’in sert çıkışı sonrası Acun Ilıcalı’nın vereceği yanıt merak konusu oldu.