Genel

Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten’in annesine “Hicom” diye seslendi; sosyal medya kullanıcıları yorumlarda kıyameti kopardı! Meğer…

Kurban Bayramı’nı Hollanda’da geçiren Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti, yurda dönmeden Yunanistan adalarına gitmişti. Tatilde bol bol eğlenen Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti, bu kez soluğu Mersin’de aldı. Hem iş hem de aile ziyaretine giden Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftinin yaptığı paylaşımlar bir kez daha gündem olurken; Seda Sayan’ın Çağlar Ökten’in annesine “Hicom” diye seslenmesi, sosyal medya kullanıcılarını harekete geçirdi.

KAYINVALİDESİ İLE BİR ARAYA GELDİ, “HİCOM” DEDİ DEDİ DURDU

Yunanistan tatilinden yeni dönmüş olan Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti, yurda döner dönmez Çağlar Ökten’in Mersin’deki ailesini ziyarete gitti. Mersin’de aynı zamanda sahne de alan Çağlar Ökten’i dinlemeye giden Seda Sayan, bu kez yanına kayınvalidesi Hicran Ökten’i de aldı. Hicran Ökten ile samimi bir şekilde pozlar veren ve videolara çeken Seda Sayan o anları, sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Seda Sayan’ın kayınvalidesine “Hicom” demesi sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Bu samimiyeti eleştiren sosyal medya kullanıcılarına yanıt veren Seda Sayan, bir açıklama gerçekleştirdi. Seda Sayan’ın konuya ilişkin açıklamalarında; “Bana kızıyorsunuz ama kızmayın. Kayınvalidemin adı Hicran çocukları ona ‘Hico’ diyor” ifadeleri yer aldı.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI, SEDA SAYAN’A BİR KEZ DAHA YAŞ FARKINI HATIRLATTI

Kendisinden 25 yaş küçük olan solist Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, sosyal medya kullanıcıları tarafından hala eleştiriliyor. Evlilik teklifinin duyurulduğu günden bugüne Seda Sayan’a yaş farkını hatırlatan sosyal medya kullanıcıları, Seda Sayan’ın gerçekleştirdiği “Hicom” açıklamasının altına da yaş farkından bahsetmeden geçemedi. Seda Sayan’ın o gönderisine gelen yorumlar arasında öne çıkanlar ise; “Kayınvalideden büyük gelin”, “Kayınvalidesi Seda’dan genç”, “Kadın Seda’dan daha genç ve güzel” ve “Kayınvaliden senden genç görünüyor, estetikte kurtarmaz” gibi yorumlar oldu.