Genel

Çağlar Ökten’in oğlu, Seda Sayan açıklamasında sert çıktı! “Seda benim annem değil!”

Geçtiğimiz haftalarda kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ile dünya evine giren Seda Sayan, son olarak kayınvalidesine “anne” yerine “Hicom” diyerek gündeme gelmişti. Kayınvalidesi ile karşılıklı oynadığı bir videoyu sosyal medyadan paylaşan ve açıklamasında kayınvalidesine neden “Hicom” dediğini açıklayan Seda Sayan’ın açıklaması olay oldu. 59 yaşındaki ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan’ın olay açıklamaları sonrası gözler Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’e çevrildi.

Zira Engin, annesi ile Çağlar Ökten’in nikah törenine katılmamıştı. Bu durum, 31 yaşındaki Oğulcan Engin’in, annesinin 34 yaşındaki Ökten ile evliliğine bir tepki olarak yorumlanırken, bu kez de Çağlar Ökten’in oğlundan açık bir tepki geldi! Çağlar Ökten’in oğlu Artur, Seda Sayan için “O benim annem değil!” sözlerini dile getirdi.

ÇAĞLAR ÖKTEN’İN OĞLUNDAN SERT YANIT GELDİ

59 yaşındaki Seda Sayan, 24 Nisan tarihinde kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ile dünya evine girdi. Çek Cumhuriyeti’nde nikah kıymayı düşünen ancak vizede sorun yaşadıkları için İstanbul’da nikah kıyan çiftin nikah törenine, Seda Sayan’ın Sinan Engin ile olan evliliğinden dünyaya gelen 31 yaşındaki oğlu Oğulcan Engin katılmadı. Bu durum, Oğulcan Engin’in annesine gösterdiği bir tepki olarak yorumlandı. Gündeme gelen iddiaların ardından Sayan ve Ökten’in evliliğine ilişkin bir kritik gelişme daha yaşandı. Bu kez açıkça tepki gösteren kişi ise Ökten’in oğlu Artur oldu.

“SEDA BENİM ANNEM DEĞİL!”

Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde eşi, kayınvalidesi ve eşinin oğlu Artur ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Çağlar Ökten’in oğlu Artur’un bir takipçisi “Sırtın yere gelmez oğlum, Seda anne var!” yorumunda bulundu. Artur bu yoruma verdiği yanıtta “1- Seda benim annem değil, ben ona ‘Abla’ diyorum. 2- Benim sırtım gerçek annem sayesinde yere değmez, o benim arkamda. Seda abla değil” yanıtını verdi.