Genel

Tüm emekliler yararlanabilecek! Emekli kartını gösterene anında 7.000 TL nakit verilecek!

Emekli vatandaşlar, Temmuz ayı öncesinde TÜİK’in Haziran ayı enflasyon rakamlarını açıklamasını bekliyordu. Öte yandan 9 Temmuz’da idrak edilen Kurban Bayramı öncesinde hesaplara yatırılan emekli bayram ikramiyeleri ile Temmuz’da açıklanan zamlar sonrası emekli vatandaşlar için geride bıraktığımız ay nispeten daha kazançlı bir ay olarak geride kaldı. Enflasyon rakamları sonrasında emekli maaşlarına %42,35 oranda zam yansırken, en düşük emekli ücreti de 3.500 TL’ye yükseltildi. Emekli maaşlarındaki yukarı yönlü düzenlemelerin ardından bankaların emeklilere sunduğu nakit promosyon ödemeleri de artış gösterdi. Bu artışlar sonrasında emeklilere bankalardan verilen geri ödemesiz nakit promosyonlarda seviye 7.000 TL’yi de aşmaya başladı. İşte detaylar…

ING BANK’TAN 6.250 TL PROMOSYON!

Maaşını 3 yıl taahhüt ile ilgili bankaya taşıyan emekliler, 1 aylık net gelirleri karşılığında bankadan geri ödemesiz nakit promosyon alabiliyor. Bu ödeme ile birlikte bazı bankalar ek ödemeler de yapıyor ve bu da emeklilerin kazancını artıyor. Emeklilere, maaşlarının tutarı karşılığında 5.000 TL’ye kadar nakit promosyon ödemeleri yapan ING Bank, ayrıca emekli yakınını da ING Bank’a getirenlere getirdiği kişi başına 250 TL ve toplamda 1.250 TL nakit hediye ediyor. Böylece ING Bank’ta emekli promosyon ödemeleri de 6.250 TL’ye kadar yükselebiliyor.

AKBANK’TA NAKİT PROMOSYON 7.000 TL’Yİ AŞIYOR!

Bir diğer taraftan emeklilere maaşlarını kendi bankalarından almaları karşılığında nakit promosyon sunan Akbank da Türkiye’de en fazla nakit promosyon ödemesi yapan bankalardan biri olarak dikkat çekiyor. Akbank, emeklilere bir aylık net maaşlarının tutarı üzerinden 3 yıllık taahhüt için 7.000 TL’ye kadar nakit promosyon ödemesi yapıyor. Akbank bu ödemenin yanı sıra ek kampanya koşullarının sağlanması halinde müşterilerine 500 TL chip para hediyesi de veriyor. Böylece Akbank’ta emekli promosyon ödemeleri de 7.000 TL’yi aşabiliyor.