Genel

Bu bankada hesabı olan vatandaşlar, alışverişlerinden bin 200 TL para iadesi alabilecek; anında ödenecek! Tek şart…

Yeni müşteri çekmek için adeta birbiri ile yarış içerisinde olan bankalardan bir hamle de Alternatif Bank’tan geliyor. Yeni “Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı” açacak olan müşterilerine hediyeler verecek olan Alternatif Bank, alışverişlerden yüzde 10 para iadesi vaat ediyor.

ALTERNATİF BANK, HARCAMALARIN YÜZDE 10’UNU İADE EDİYOR

Yeni bir kampanya ile müşterilerini buluşturan Alternatif Bank, 22 Temmuz 2022 tarihi ile 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı açan banka müşterilerine bu tarih boyunca VOV Banka kartı ile yapacakları her alışveriş işleminden yüzde 10 olmak üzere toplamda bin 200 TL nakit iadesi veriyor. Kampanyadan yararlanmak için Alternatif Bank’ta 10 Bin TL ve üzeri tutarlı Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesap açmak gerekiyor.

HER AY KAZANMA SINIRI 100 TL

Toplamda bin 200 TL kazanma sınırı koyduğu gibi aylık bir kazanç sınırı da belirleyen Alternatif Bank, kampanyası kapsamında her müşterisinin aylık maksimum 100 TL para iadesi kazanmasına izin veriyor. Bu kampanyadan sadece halihazırda açık bir VOV Banka Kartı sahibi olan banka müşterilerini yararlandıran Alternatif Bank, müşterilerinin 3, 6, 9 veya 12 aylık vadelerde Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı açmasına izin veriyor.

HESAP AÇIM İŞLERİ İÇİN YÖNTEM FARK ETMİYOR

Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı açan bireysel bana müşterilerini kampanya kapsamından yararlandıracak olan Alternatif Bank, kampanyadan yararlanacak olanları hesap açma yöntemine göre sınırlandırmıyor. Yani dileyen Alternatif Bank müşterileri internet bankacılığı üzerinden hesap açabiliyorken; dileyen Alternatif Bank müşterileri mobil ya da fiziki banka şubelerinden hesap açım işlemini gerçekleştirebiliyor. Öte yandan bu kampanya kapsamında toplam süre boyunca maksimum iade miktarını bin 200 TL olarak belirlemiş olan Alternatif Bank, kampanya tarihleri dışında kur korumalı mevduat hesabı açan müşterilerini kampanyadan yararlandırmıyor.