Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ev hanımlarına dev müjde verildi! Ev hanımlarına bugün ödemeler başladı: 20.000 TL para veriliyor, hemen alabilirsiniz

Ev hanımlarına müjdeli haber verilmekle beraber 20 bin liraya kadar nakit ihtiyacı olanlara para verileceği belirtildi. Ev hanımları anında başvuru yapabiliyor ve başvuruların hemen sonuçlandığı ve kabul edilirse paraların hemen verildiği belirtildi. Gelir belgesiz olarak kullanabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılmak isteyen vatandaşlara şartları uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde ödemeler yapıldığı belirtildi ve emekli maaş hesapları üzerinden de emekliler de bu imkanlardan faydalanabiliyor. Söz konusu paralar için bankalara başvuru yapılacak ve 36 ay vade imkanı sunulacak. Bu noktada Akbank ve Denizbank’a başvuru yapılabilir.

EV HANIMLARINA PRA VERİLİYOR

Akbank ve Denizbank, emekli maaş alan ve ev hanımı olan kişiler kampanya kapsamında 20 bin lira para alabilecek. Bu başvurular ise kredi puanına bakılarak değerlendirilecek ve emekli maaşı eğer bu bankaların birinden alınıyorsa talep edilen tutarın onaylanma ihtimali çok yüksek. Kredi çekildiğinde ise kredi tutarı emekli maaşından kesilebilir. Kredi puanı 1200 ve üzerinde olan vatandaşlara, Akbank ve Denizbank üzerinden başlatılan ve ev hanımları için özel olarak hazırlanan bu kredi kampanyasına katılarak, ihtiyaçlarını giderebildikleri belirtildi.

AKBANK VE DENİZBANK’A BAŞVURU

Nakit ihtiyacı olan kişiler eğer, Akbank ve Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsa 18 yaş sınırı var. 18 yaşından büyük olan herkesin başvuru yapabildiği belirtildi. Akbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler banka kredi puanı uygun olması durumunda hemen cep telefonları üzerinden SMS atarak onay alıp almadıklarını görebiliyorlar. Bankanın mobil uygulaması ve şubeleri üzerinden başvuru yapılabildiği belirtilerek bankanın resmi web sitesi üzerinden paylaşılan SMS numaralarına mesaj gönderilerek başvuru yapılabileceği bildirildi.

Denizbank üzerinden başlatılan kampanyada ise kredi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde SMS ile sonuç verildiği belirtildi. Banka tarafından belirtilen numaraya SMS atarak başvuru yapıldığı gibi mobil bankacılık ve banka şubeleri üzerinden de başvuru yapılabilir.