Genel

İbo Show’a final şoku! Star TV bileti kesti, final kararının gerekçesi duyanları şok etti!

2011 yılında İstanbul’da silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, saldırı nedeniyle kendisiyle özdeşleşen İbo Show programına ara vermek durumunda kalmıştı. Yıllarca ekranlardan uzak kalan ve sahnelere de ara vermek durumunda kalan İbrahim Tatlıses, daha sonra 2020 yılında Star TV ekranlarında yeni versiyonu ile 9 yıl aradan sonra izleyicilerin karşısına çıkmaya başlamıştı. Geçtiğimiz sezonlarda reytinglerde iyi bir çıkış yakaladıktan sonra düşüş yaşamaya başlayan İbo Show programının, yeni sezonda ekranlarda olmayacağı iddia edildi. İddialara göre 70 yaşındaki sunucu ve şarkıcı İbrahim Tatlıses’in kendisi ile özdeşleşen programı İbo Show yayından kaldırılacak. İşte detaylar…

İBO SHOW’A FİNAL ŞOKU!

Son dönemlerde hakkında açılan davalar, icra haberleri, çocuklarıyla arasında yaşanan polemiklerle gündeme gelen 70 yaşındaki sunucu ve şarkıcı İbrahim Tatlıses’e bir şok haber daha verildi. Yıllar sonra İbo Show ile ekranlara dönen İbrahim Tatlıses’e Star TV’den üzücü haber geldi. Yeni sezonda ekranlarda olmayacağı iddia edilen İbo Show programının neden yayından kaldırılacağına ilişkin gerekçeler de gündeme geldi. Şarkıcı ve ünlüler dünyasının habercilerinden biri olan Onur Akay, internet sitesinde yazdığı haberde İbrahim Tatlıses’in, Star TV’de sezon finali yapan İbo Show programının Eylül ayında ekranlara dönmeyeceğini duyurdu.

FİNAL KARARININ NEDENİ ŞOK ETTİ!

Normal şartlar altında sezon finali yapan programın, Eylül ayında ekranlara dönmesi bekleniyordu. Ancak iddialara göre Star TV kanalı, eski eşi Adalet Sara ile polemik yaşayan ve Adalet Sara’ya “karayılan” ve “büyücü” gibi sözler sarf eden İbrahim Tatlıses ile yeni sezonda bu sözler nedeniyle çalışmak istemedi. İbrahim Tatlıses’in ve İbo Show programının da Star TV kanalının bu kararından sonra yeni kanal arayışına başladığı iddia edildi. Yıllardır ekranlarda olan ve 9 yıllık aranın ardından dönen İbo Show’un yeni sezonda hangi kanalda olacağı ya da olup olmayacağı merak ediliyor.