Genel

Survivor All Star hediyesiydi; arabayı alamayan Batuhan Karacakaya, mahkemeye koştu! Acun Ilıcalı ile davası çoktan başladı! Meğer…

Survivor All Star 2022 yarışmasında yaşadıkları bir sorun nedeniyle mektup ile başlayan gerginliklerini şampiyonun Nisa Bölükbaşı olması ile derinleştiren Batuhan Karacakaya ile Acun Ilıcalı’nın bu kez mahkemelik olduğu iddia edildi.

NİSA BÖLÜKBAŞI’NIN ŞAMPİYONLUĞU ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Performans açısından pek çok yarışmacının ardında kalan Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu başta Nagihan Karadere, Batuhan Karacakaya ve Adem Kılıçcı olmak üzere pek çok Survivor All Star 2022 yarışmacısını kızdırmıştı. Aynı şekilde Survivor All Star 2022 yarışmasının izleyenleri de bu şampiyonluğa tepi göstermiş ve Acun Medya’yı eleştiri yağmuruna tutmuştu. Ancak, “Kimin şampiyon olduğu ile ilgilenmeyiz” diyen Acun Ilıcalı, eleştiriler karşısında halk oylamasını işaret etmiş ve en çok SMS’i alanın şampiyon olduğunu hatırlatmıştı.

BATUHAN KARACAKAYA’YA ARABASI VERİLMEDİ

Acun Ilıcalı ile aralarındaki gerginlik Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğundan önce başlayan Batuhan Karacakaya’ya, Survivor All Star 2022 yarışmasından kazandığı araba ödülünün verilmediği iddia edilmişti. Bu iddia üzerine araba önünde paylaşım yapan Batuhan Karacakaya, ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın sorusu üzerine arabayı almadığını doğrulamıştı. Yarış esnasında aralarında gerginlik başlayan Batuhan Karacakaya ile Acun Ilıcalı’nın arasına giren kriz bu kez de kayıp olan araba oldu.

BATUHAN KARACAKAYA MAHKEMEYE BAŞVURDU

Survivor All Star 2022 yarışmasında oynanan bir ödül oyununda oyunun ödülü 3 milyon TL değerinde bir otomobil olmuştu. Bu ödül için yarışan 8 yarışmacıdan ipi göğüsleyen ünlü oyuncu Batuhan Karacakaya oldu. Aracı kazanan Batuhan Karacakaya’nın yarışmanın bitmesinin üzerinden bir ay geçmesine rağmen hediyesini hala alamadığı öğrenildi. Batuhan Karacakaya’nın aracı alıp alamayacağı merak edilirken, ünlü oyuncunun aracı alabilmek için mahkemeye başvurduğu ve Acun Ilıcalı’ya davaya açtığı iddia edildi. Ancak, bu iddialara henüz Acun Ilıcalı veya Batuhan Karacakaya’dan bir yanıt gelmedi.