Editörün SeçtikleriGenel

Cumanız mübarek olsun: HAYIRLI CUMALAR! Resimli, hadisli, ayetli, uzun, kısa en güzel WhatsApp Cuma mesajları

Hayırlı cumalar! Duaların geri çevrilmediği ve her Müslüman’ın heyecanla beklediği Cuma günü geldi çattı. Sevdiklerinin WhatsApp üzerinden bu özel gününü kutlamak isteyenler için resimli, hadisli, ayetli, uzun, kısa en güzel WhatsApp Cuma mesajları! Kimsede olmayan güzel Cuma mesajları haberimize eklendi.

En güzel, farklı, dikkat çeken ve ayetli Cuma mesajları Perşembe akşamından ve Cuma sabahından itibaren aranmaya başlanıyor. İşte en güzel Cuma mesajları

EN GÜZEL RESİMLİ CUMA MESAJLARI

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Cuma gününüz mübarek olsun. Allah’ın bize bahşettiği en güzel gününüzü kutlarım.

Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

Her “cuma” bir huzur her sabah bir umuttur! Huzurunuz ve umudunuz daim dualarınız kabul olsun Hayırlı Cumalar.

Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

“Her derde deva Rabbim, senin için imkansız yoktur. Bu mübarek cuma gününde bizi mucizelerinden mahrum etme”

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hayırlı Cumalar.

Allah’ım… Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat… Hayırlı Cumalar…

Bugün her zamanki gibi bayram olsun, hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın, Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla. Cumanız Mübarek Olsun!