Emlak

Halkbank gemileri yaktı; en gözde konutlarını biri indirime soktu! Artık, 22 bin 460 TL peşinat ile satın almak mümkün!

Gerçekleştirilen icralık satışlarına her geçen gün bir yeni konut eklemeye devam eden bankalardan biri olan Halkbank, bugün itibariyle Çanakkale ilinden de bir konutu satışa çıkarıyor. İhale usulü satılacak olan Halkbank’ın bu konutu için istediği ihale teminat bedeli ise 22 bin 460 TL olarak açıklanmış bulunuyor.

HALKBANK, ÇANAKKALE’DEN DE KONUT SATIYOR

Bu ayki icradan satışa koyduğu konutların listesi incelendiğinde; İzmir, Ankara, Eskişehir, Adana, Bursa, İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerden konutlar satışa çıkarmış olan Halkbank, bugün itibariyle bu listeye Çanakkale’den de bir konut ekliyor. Çanakkale ilinden satışa çıkardığı konutu Gelibolu ilçesinden satışa koyan Halkbank, bu konut için ihale sürecinin başladığını ilan etmiş bulunuyor.

HALKBANK’IN ÇANAKKALE’DEKİ KONUTU İÇİN İSTEDİĞİ İHALE KATILIM BEDELİ YALNIZCA 22 BİN 470 TL

 

Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesinden bir konut satışa çıkarmış olan Halkbank, gerçekleştirdiği konut satışına ilişkin detaylı bir ilan yayınlamış bulunuyor. Bu ilana göre, Halkbank’ın Çanakkale’den satışa çıkardığı konutun genişliğinin 93 metrekare olduğu biliniyor. Bu bilgiye ek olarak konutun ihale başlangıç bedelini de duyuran Halkbank, bu bedeli 749 bin TL olarak belirlemiş bulunuyor. Öte yandan Halkbank’ın bu konutun ihalesine katılım için istediği bedel, yalnızca 22 bin 470 TL oluyor.

TEKLİFLER MİNİMUM 5 BİN TL ARTIŞ İLE VERİLEBİLİYOR

Halkbank, icradan gayrimenkul satışlarında e-İhale usulü ile satış gerçekleştirdiği için ihale başlangıç bedeli ile teminat bedelinin yanı sıra gayrimenkullere verilebilecek teklifin minimum artış bedelini de belirliyor. Çanakkale’deki 93 metrekarelik bu konut için de minimum artış bedeli belirlemiş olan Halkbank, artışların en az 5 bin TL şeklinde olmasına izin veriyor.