Genel

Selda Bağcan konserinde dinleyicilerine Aleyna Tilki sürprizi yaptı, ortalık yıkıldı! “Soğuk bir su içmem lazım!”

Türkiye’nin en güçlü seslerinden biri olan ve yurtdışında da geniş kitlelere ulaşmayı başarmış olan usta sanatçı Selda Bağcan, geçtiğimiz akşam Harbiye’de sevenleri ile bir araya geldi. Yine söylediği şarkılarla dinleyicilere çok güzel anlar yaşatan Selda Bağcan, kendisini dinlemeye gelenler arasından ünlü ve genç şarkıcı Aleyna Tilki’yi sahneye davet etti. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü bir müzik dergisine verdiği röportajda, kendisine bu süreçte yardımcı olan ve kendisinin de örnek aldığı isimler arasında Selda Bağcan olduğunu da söylemişti. Selda Bağcan’ın Harbiye’de sahneye Aleyna Tilki’yi davet etmesiyle birlikte dinleyicilere de sürpriz oldu. İşte detaylar…

“İÇERİDE SOĞUK BİR SU İÇMEM LAZIM”

Türk müziğinin en başarılı isimlerinden biri olan usta ses sanatçısı Selda Bağcan, Harbiye Açıkhava konserinde sevenleriyle buluştu. Konsere gelenler arasında genç ve güzel şarkıcı Aleyna Tilki de vardı. Usta sanatçı Selda Bağcan, dinleyiciler arasından Aleyna Tilki’yi sahneye davet etti ve Bağcan ve Tilki ikilisi, sahnede çok başarılı bir düete imza attı. Selda Bağcan, sahneye davet ettiği genç şarkıcı Aleyna Tilki’ye övgüler yağdırdı. Aleyna Tilki de Selda Bağcan’a övgüleri karşısında teşekkür ederek “Şu anda bacaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım” sözlerini dile getirdi.

BAĞCAN VE TİLKİ’DEN KARŞILIKLI ÖVGÜLER

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Selda Bağcan ile ilgili olarak “Selda Bağcan’ı seviyorum çünkü kendine has tarzıyla, kalpten ve cesurca şarkı söylüyor” sözlerini dile getirmişti. Öte yandan Selda Bağcan da geçtiğimiz yıllarda kendisine hayranlığını dile getiren Aleyna Tilki ile ilgili olarak “Aleyna, bana sosyal medya üzerinden çağrı yapmıştı. Ben de onun uzattığı eli tuttum. Çok başarılı bir pop sanatçısı. Sesi güzel, şarkıları güzel, kendisi güzel” sözlerini dile getirmişti.