Genel

Arda Kural’ı aldattığını itiraf etmiş, herkesi şoke etmişti: Yıldız Asyalı’nın başına sahnede öyle bir şey geldi ki…

Uzunca bir aranın ardından sağlık sorunlarını ardında bırakarak yeniden ekranlara dönmeye başlayan Arda Kural ile tutkulu bir aşk yaşayan Yıldız Asyalı, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı bir mekanda talihsiz bir olay yaşadı. O olayı kendi sosyal medya hesabından paylaşan Yıldız Asyalı, kendisiyle alay ederek, gülümseten bir paylaşımda bulundu.

ARDA KURAL İLE YÜZLEŞMİŞ, AŞK YOK DEMİŞTİ

Yıllar sonra ilk kez karşı karşıya gelen oyuncu ve müzisyen Yıldız Asyalı ile oyuncu Arda Kural, 2. Sayfa isimli magazin programında eteğindeki tüm taşları dökmüştü. Yıldız Asyalı’nın kendisini aldattığını iddia eden Arda Kural, “Yıldız beni aldattı. Acı verici bir olaydı ama ben kadınları suçlamam. Erkeklerin kadınlar üzerinde kalıcı bir etkisi vardır. Yıldız’ın bilerek, isteyerek böyle bir şey yapmadığını biliyorum. Öyle biriydi ki aramıza girdi. Ben kendimi ezilmiş hissetmiştim. Yıldız bana telefonla başka birinin kendisini öptüğünü anlattı” ifadelerini kullanmış, herkesi şaşırtmıştı. Olayı kendi açısından anlatan Yıldız Asyalı ise, ihanet iddialarını kabul ettikten sonra; “Benim bir travmam vardı. Arda’nın evini aradım bir kadın çıktı ve kim olduğunu sorduğumda da ‘Arda’nın nişanlısıyım’ dedi. Ben beraber olduğumuzu biliyordum. Sonra da bu ihanet oldu” açıklamalarında bulunmuştu. Yeniden birlikte olamayacaklarının altını çizen ünlü isimler, aşkın kalmadıklarını da belirtmişti.

SON SAHNESİNDE DÜŞTÜ

Arda Kural ile yüzleşmesinin ardından günlerce gündem olan Yıldız Asyalı, geçtiğimiz gün sahne aldığı mekanda talihsiz bir olay yaşadı. Mekanda düşen Yıldız Asyalı, o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Yaptığı paylaşımın altına; “Kırk yılın başı bir dekolteli dans yapacakken ben” ve “İki şekil yapayım derken monitörü de yedim” notunu düşen Yıldız Asyalı, takipçilerini gülümsetti. Takipçilerinin geçmiş olsun dilekleri yağdırdığı o videoya, “İyi toparlamışsın ama” yorumu da sıkça yapıldı.