Editörün SeçtikleriEkonomiGündemİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Son dakika yeni bekçi alımı ilanı yayımlandı! Türkiye geneli 18-55 yaş arası başvurabilir: İşte aranan şartlar ve başvuru şekli

Bekçi olmak isteyenler için İŞKUR üzerinden güncel personel alım ilanları yayımlanmaya başladı ve yeni bekçi ilanları da paylaşıldı. Söz konusu ilanlara bakıldığında ise çalışma yeri Isparta olup Türkiye geneli başvuruların kabul edileceği bildirildi. En az 6 bin TL maaşla bekçi alımı yapılacağı duyurulurken 18 – 55 yaş arası vatandaşların başvurabileceği aktarıldı.

6 BİN LİRA MAAŞ VERİLECEK

İŞKUR bekçi alımının şu an için sadece özel sektör için geçerli olacağı belirtilerek alımların farklı illerde geçerli olacağı duyuruldu. Türkiye’nin çeşitli illeri için bekçi alım ilanları peş peşe duyurulurken, vatandaşlar başvuru şartlarını araştırmaya başladı. Bunun yanı sıra Asgari Ücret 5.500 TL oldu ve ilanlara başvuru yapıp işe alınanlara 6 bin lira verileceği aktarıldı.

BAŞVURU DETAYLARI

Bunun yanı sıra ilanlara başvurular aşağıdaki link üzerinden açılan sayfada e-Devlet ile giriş bölümünden giriş yapılarak özgeçmiş oluşturmak sureti ile yapılabileceği aktarıldı. Ayrıca ilanlara şartlara haiz olmayan adayların başvuru yapamayacağı bildirildi. İlanlara göre özel şartlar da aranıyor.

ARANAN ŞARTLAR

Ancak genel şartlar şöyle paylaşıldı:

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Başvuruda bulunulacak il içerisinde ikamet ediyor olmak.

İlanlar için TIKLAYIN.