EkonomiGenel

Banka müşterileri için açıklama bugün geldi: Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerinde geçerli olacak! Son gün 30 Eylül…

Banka müşterilerinin cebine yarayacak fırsat açıklaması bugün yapıldı! Cebinde Mastercard banka kartı olan müşteriler, Eylül ayının sonuna kadar yapacakları her alışverişte büyük indirim kazanacaklar. Söz konusu indirim n11 alışverişlerinde geçerli olacak. İşte detaylar…

5 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında her Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri n11.com, n11 mobil uygulamasından tek seferde Mastercard veya Maestro logolu banka ya da ön ödemeli kart kaydederek yapılan alışverişlerde 400 TL üzerine anında 50 TL sepet indirimi fırsatı sizleri bekliyor!

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya, Yatırımlık Altın & Gümüş kategorisi haricindeki tüm kategorilerde geçerlidir.

İndirim ödeme sayfasında uygulanacak olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilecektir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11.com’da kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanyadan yararlanarak verilen siparişteki ürünün iadesi veya siparişin iptal edilmesi durumunda, kullanıcı kampanya döneminde tekrar sipariş verse dahi indirim kazanamayacaktır.

Kampanya şartlarına uyan siparişlerde alınabilecek maksimum indirim tutarı 50 TL olacaktır.