Genel

Yargı’nın İnci’si güzel oyuncu Ece Yüksel, hayatının en mutlu gününü yaşadı! O pozlar ağızları açık bıraktı!

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz dönemde izleyici karşısına çıkmaya başlayan Yargı dizisi, kısa sürede Pazar akşamlarının vazgeçilmezi oldu ve reytinglerde çok başarılı bir çıkış yakaladı. Sevilen dizi, ele aldığı konu ve meraklı yanıyla izleyicilerden tam not alırken, dizinin oyuncu kadrosu da tüm dikkatleri çekti.

Başrollerinde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu isimlerinin yer aldığı Yargı dizisinde “İnci” karakteriyle rol alan başarılı ve güzel oyuncu Ece Yüksel, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı. 24 yaşındaki ünlü ve güzel oyuncu Ece Yüksel, çocukluk aşkı Martin Wevers ile dünya evine girdi. Ece Yüksel ile Martin Wevers’in evliliğinden sosyal medyaya yansıyan görüntüleri ağızları açık bıraktı… İşte detaylar…

ÇOCUKLUK AŞKIYLA EVLENDİ

Son olarak Yargı dizisinde canlandırdığı “İnci” karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 24 yaşındaki başarılı ve güzel oyuncu Ece Yüksel, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Kariyerine 2008 yılında çocuk oyuncu olarak Bıçak Sırtı dizisinde canlandırdığı “Ömür” karakteri ile adım atan Yüksel, daha sonra Av Mevsimi, Çekmeceler, Nefesim Kesilene Kadar, Davetsiz Misafir, Kız Kardeşler, Aşk 101 ve Yargı dizi ve filmlerinde yer aldı. Son dönemlerde yıldızı parlayan başarılı oyuncular arasında yer alan Ece Yüksel, çocukluk aşkı Martin Wevers ile evlendi. Çiftin nikahından sosyal medyaya yansıyan pozları çok konuşuldu.

AİLE ARASINDA SADE NİKAH TÖRENİ

Başarılı oyuncu, özel hayatıyla da gündeme gelirken 4 Haziran tarihinde evlilik yolunda ilk adımlarını attığı Martin Wevers ile aile arasındaki sadece bir nikah töreni ile evlendi. Ünlü oyuncu 21 Haziran’da Instagram’dan yaptığı paylaşımda nişanlandığını duyurmuştu. Güzel oyuncunun nişan töreninden kutlamalar dikkat çekerken, sade nikah töreninden paylaşımları da tüm dikkatleri çekti.