Genel

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 izleyicisine beklenmedik darbe; Evliya Aykan, artık kadroda değil! Bambaşka bir dizide yer alacak…

Geçtiğimiz sezonun sonunda pek çok oyuncusuna veda eden, kadrosuna yeni oyuncular alan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli eğlence programı, bu sezon öncesinde de ise, en çok sevilen isimlerinden biri olan Evliya Aykan’a veda etti.

EVLİYA AYKAN BKM’DEN AYRILDI

BKM Yapım imzası, Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliği ve Eser Yenenler’in sunumu ile Kanal D ekranlarından seyirci karşısına çıkmaya başlayan, bir süre sonra da Star TV ekranlarına transfer olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli eğlence programına yazdığı skeçler ve girdiği tiplemeler ile damga vuran Evliya Aykan’ın yeni sezon öncesinde yapımdan ayrıldığı öğrenildi.

AYRILDIĞINI KENDİSİ DUYURMUŞTU

İki sezondur önce Kanal D ekranlarından, ardından ise, Star TV ekranlarından yayınlanmaya başlayan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli eğlence programından ayrıldığı öğrenilen Evliya Aykan, ayrılık haberini kendisi vermişti. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli eğlence programından bir paylaşım gerçekleştiren Evliya Aykan, paylaşımına düştüğü; “Uzun bir yolculuğun sonuna geldik. Sahne arkasında ve önünde eğlendiğim ve öğrendiğim yığınla deneyim yaşadım. Tüm ekip arkadaşlarıma, Mutfak çalışanlarına ve hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Elveda gençliğim” notu ile programın seyircisine veda etti.

YENİ ADRESİ BEHZAT Ç. OLDU

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli eğlence programından ayrılır ayrılmaz yeni bir proje ile anlaşan Evliya Aykan, geçtiğimiz gün bir paylaşım daha gerçekleştirdi. Gerçekleştirdiği paylaşım ile yeni projesinin sinyallerini takipçilerine de veren Evliya Aykan, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli eğlence programının ardından BluTV dijital yayın platformu ile seyirci karşısına çıkacak olan Behzat Ç. Gül ve Diken isimli yapıma dahil oldu. Behzat Ç. Gül ve Diken isimli dizide cinayet büroda yer alan bir karakteri canlandıracak olan Evliya Aykan, Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı Behzat Ç’nin ekibi içerisinde seyirci karşısına çıkacak.