EkonomiGenel

Kredi kartı kullananlar için açıklandı: 21 Ağustos’a kadar devam edecek!

Kredi kartı kullananlar için açıklama bu defa Garanti BBVA’dan geldi! Bonus kartını kullananlar için hazırlanan kampanya ile kart sahiplerinin yapacakları alışverişler sonucu hediye para ödemesi yapılacağı duyuruldu. İşte detaylar…

21 Ağustos gününe kadar Bonus kredi kartınız ile tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri her kırtasiye ve ofis malzemeleri harcamanıza 25 TL, toplam 50 TL bonus hediye edilecek. Garanti BBVA POS’larından tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri her kırtasiye ve ofis malzemeleri  harcamanıza 25 TL, toplam 50 TL bonus verilecek.

İŞTE TÜM DETAYLARI

Kampanya 1-21 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da KITAP yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Paracard Bonus, Bonus Business, Easy, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları ve bu kredi kartlarının ek kartları kampanyaya dahildir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
Kazanılan bonuslar 24 Ağustos–24 Eylül 2022 tarihleri arasında kullanılabilir.Kullanılmayan bonuslar 25 Eylül 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
Sadece yurtiçinde yapılan peşin ve taksitli işlemler harcamalar dahildir.