Editörün SeçtikleriGenel

Gerçek mi şaka mı? BİM’de psikolog seansının satılması! BİM aktüel ürün kataloğu psikolog seansı

Türkiye’nin her ilinde bulunan en büyük zincir marketler arasında olan BİM ile ilgili şoke eden bir aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. BİM Aktüel ürünler kataloğu içerisinde psikolog seansının satıldığı görüldü. Konu kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem olurken, vatandaşlar bu durumun gerçek mi yoksa şaka mı olduğunu araştırmaya başladı.

BİM her hafta farklı ürünleri indirimli bir şekilde satışa sunuyor. 12 Ağustos BİM aktüel ürünler kataloğu içerisinde psikolog seansının olduğunun görülmesi herkesi şaşırttı. Ancak gelen bilgiye göre BİM aktüel ürünler kataloğu içindeki psikolog seansının gerçek olmadığı belirtildi. BİM’in gerçek katalogunda böyle bir ürün olmadığı belirtilirken, görüntünün mizah amaçlı montajlandığı ifade ediliyor.

SEANS BAŞI 199,99 TL

Seans başı 199.99 TL olarak yazılan yazı orijinalinden ayırt edilemezken bazı kişiler tarafından gerçek sanılarak yorumlar yapıldı. Yakın zamanda da BİM’e psikolog gelse de gitsek paylaşımları trend olmuştu. Montajla da olsa BİM’e psikolog gelmiş oldu.