Genel

Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu aşkı tam gaz devam ediyor: aşk belgelendi, ilk fotoğraf az önce paylaşıldı! Meğer…

Bir süre önce birlikte olduklarını itiraf eden Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu’ndan birlikte çekildikleri ilk kare geldi. Fotoğrafı paylaşan İsmail Hacıoğlu, fotoğrafın altına romantik bir yorum düşerken; ünlü oyunculardan biri de o romantik kareye kayıtsız kalamadı.

İLK KEZ ÇEŞME’DE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Seyirci karşısına en son Masumlar Apartmanı isimli dizi ile çıkan ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, dizinin finalinin ardından kendisini Karadeniz tatiline atmıştı. Aynı şekilde Mahkum dizisinin sezon finalinin ardından Karadeniz turuna çıkan İsmail Hacıoğlu’nun tatili birlikte geçirdiği iddia edilmiş, ancak çift bu tatillerinde görüntülenememişti. Karadeniz tatilinin ardından Çeşme tatiline çıkan Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu, bu kez basın mensupları ile köşe kapmaca oynamamış, oyuncu Selim Bayrak ve sevgilisi Emel Karaköse ile yemeğe çıktılarını belirterek, kameralara poz vermişti.

İLK FOTOĞRAF İSMAİL HACIOĞLU’NDAN GELDİ

Aslıhan Gürbüz ve İsmail Hacıoğlu’nun aşk yaşadıklarının öğrenilmesinin ardından ilk fotoğraf İsmail Hacıoğlu’ndan geldi. Geçtiğimiz gün sevgilisi ile kahkaha attığı bir fotoğrafı Instagram’dan paylaşan İsmail Hacıoğlu, fotoğrafın altına; “Çok ağlaşıyoruz Aslı’mla biz” notunu düştü. Çiftin takipçileri fotoğrafı beğeni ve yorum yağmuruna tutarken, ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu’ndan da bir yorum geldi. Nur Fettahoğlu fotoğrafa; “Severim sizi” yorumunu bıraktı.

BİR DÖNEM KEREM KUPACI İLE BERABERDİ

Öte yandan uzunca süre Kerem Kupacı ile birlikte olan Aslıhan Gürbüz, ilişkisini 2014 yılında noktalamıştı. Bir süre önce Kerem Kupacı ile evli olduğunun iddia edilmesine sessiz kalmaktan vazgeçen ünlü oyuncu, yaptığı açıklama ile hiç evlenmediklerinin altını çizmiş ve açıklamalarında; “Gerçekten sıkmadı mı bu yalan haber? Bu konu ile ilgili resmi bir belge var mı mesela elinizde? Yoksa dört kişinin eğlendiği bir andan görüntü ile 10 senedir hiç evlenmemiş bir kadına boşanmış muamelesi mi çekiyorsunuz? Mahalledeki gıybetçi teyzelerin kulaktan kulağa, yalan yanlış yaydığı türden bir saçmalığı, her yeni işimde ‘şok haber’ başlığı ile vermek hoşunuza gidiyorsa bilemem. Ama ben sıkıldım ve sessiz kalamıyorum artık, ben de insanım be” ifadelerini kullanarak, bazı haber kuruluşlarına sitemkar göndermede bulunmuştu.