Genel

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi fragmanı ile kendisini gösterdi: Aşıklar Bayramı, eylül ayında vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor!

Netflix isimli dijital yayın platformundan yayınlanan Yakamoz isimli dizi ile yeniden setlere geri dönen Kıvanç Tatlıtuğ, verdiği kısa set arasını pandemi sonrası bitirdi. Şimdilerde iki yeni film projesi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ’un ilk filmi Aşıklar Bayramı’nın vizyon tarihi belli oldu.

AŞIKLAR BAYRAMI FİLMİNİN VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

Şimdilerde pek çok projeyi aynı anda yürüten Kıvanç Tatlıtuğ’un yakın zamanda seyirci ile buluşacak olan filmlerinden birinin de Aşıklar Bayramı olduğu öğrenildi. Farklı bir karakter ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ’un Aşıklar Bayramı filminde başrolü Settar Tanrıöğen ile paylaşacağı açıklanmıştı. Filmden gelen yeni fragman ise, Aşıklar Bayramı filminin vizyon tarihini ortaya çıkardı. Merak ile beklenilen Aşıklar Bayramı filmi, 2 Eylül 2022 tarihinde beyazperdeye gelecek.

AŞIKLAR BAYRAMI KONUSU; TAM BİR BABA – OĞUL HİKAYESİ

Setlere hızlı bir dönüş yapan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi Aşıklar Bayramı, yayınlanan fragmanı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Kıvanç Tatlıtuğ tarafından canlandırılacak olan Avukat Yusuf ile Settar Tanrıöğen tarafından canlandırılacak olan Heves Ali’nin 25 yıl sonra çıktıkları bir yolculuğu anlatacak olan Aşıklar Bayramı filmi, baba ile oğulun duygusal hesaplaşmalarını konu aldı. Dram dolu hikayesi ile şimdiden sinema izleyicisini heyecanlandıran Aşıklar Bayramı filminde baba Heves Ali’nin tam bir saz aşığı olduğu da öğrenildi.

AŞIKLAR BAYRAMI OYUNCULARI USTA İSİMLERDEN SEÇİLDİ

Son dönemlerde setten sete koşan Kıvanç Tatlıtuğ’ın başrolleri Settar Tanrıöğen ile paylaşacağı Aşıklar Bayramı isimli sinema filminin oyuncu kadrosuna ikiliye eşlik etmesi için pek çok usta ve popüler isim seçildi. Yasemin Allen ve Erkan Can’ın da yer aldığı Aşıklar Bayramı isimli filmin oyuncu kadrosunda aynı zamanda; Uğur Uzunel, Laçin Ceylan, Burcu Cavrar, Erkan Bektaş, Çetin Sarıkartal ve Pınar Göktaş gibi popüler isimlerin de yer aldığı öğrenildi.