EkonomiGenel

Bu ayın sonunda bitecek: Market alışverişlerinde kullanabileceksiniz! Kart sahiplerine hediye edilecek

Banka tarafından duyuru yapıldı. Maximum kart sahipleri için hazırlanan market kampanyasıyla birlikte ödeme yapılacağı duyuruldu. Kampanyanın son günü ise 31 Ağustos olarak açıklandı.

Maximum Market Kampanyası’na katılın, 1 – 31 Ağustos tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinizden sonra farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri her peşin alışverişiniz için 20 TL, toplam 200 TL MaxiPuan kazanın. Kampanyaya Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterli görülüyor.

200 TL KAZANILACAK

MaxiPuan’larınız 6 Eylül 2022 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ekim 2022’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.

Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.