Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Emekliye 6.000 TL ek ödemeler başladı! Emekli maaşı olan herkes alacak: Maaş hesaplarına peşin 6 bin lira yatıyor

TEB tarafından emeklilerin tamamını ilgilendiren çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda yeni kampanyanın başladığı belirtilerek emekli maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 5.500 TL verileceği belirtildi. Bununla beraber emekli maaşını TEB’e taşıyan her bir yakın için 250 TL ve toplamda 500 TL verileceği ifade edildi. Bu noktada emekliler 6.000 TL alabilecek.

YAPILAN DUYURU

TEB tarafından yapılan duyuruda “Emeklilerimize 5.500 TL’ye varan promosyon ve emekli tanıdıklarını TEB’e davet eden müşterilerimize emekli maaşını TEB’e taşıyan her yakını için 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül fırsatı Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz 5.500 TL’ye varan promosyon kazanıyor. Promosyona ek olarak Bankamızı tavsiye ettikleri ve emekli maaşını Bankamıza taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor.” ifadelerine yer verildi.

KİMLERİ KAPSIYOR

Kampanya 01.07.2022 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsadığı belirtilen duyurunun devamında emekli maaş müşterilerinin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerektiği ifade edildi.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.

Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerimizin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.

İADE ALMA DETAYLARI

Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı için geçerli olup verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Ödeme Talimatı adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.

TEB Emekli dünyasının avantajlarından yararlanmak ve 5.500 TL’ye varan toplam promosyon fırsatını kaçırmamak için TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir veya CEPTETEB Mobil/Bir

ysel İnternet Şubemizden emekli maaş taahhütnamesini ve kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabilirsiniz.
Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını Bankamıza taşımaları gerekmektedir.

TEB tarafından paylaşılan kampanyanın diğer detaylarına ise “https://www.teb.com.tr/sizin-icin/emekliye-ozel-promosyon/” web adresinden ulaşabilirsiniz.