Genel

Seda Sayan’ın sevenleri bu haberle havalara uçtu! Sabahın Sultanı yeni sezonda yine ekranlarda!

Son haftalarda aşk hayatındaki gelişmelerle sık sık magazin ve sosyal medya gündeminde adından söz ettiren ünlü şarkıcı, oyuncu ve sunucu Seda Sayan, yeni sezona da bomba gibi geliyor. Son olarak kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ile dünya evine girerek adından söz ettiren Seda Sayan, bu süreçte eşi Ökten ile yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme geliyordu.

Öte yandan estetik operasyonlarıyla da gündemden düşmeyen Sayan, son olarak geçtiğimiz sezonda Star TV ekranlarında gündüz kuşağında Sabahın Sultanı Seda Sayan programıyla ekranlarda boy gösteriyordu. Yeni sezonda programına devam edip etmeyeceği merak edilen Seda Sayan’dan sevenlerine müjdeli haber geldi. Ünlü sunucu Sayan, aynı programı ile yeni sezonda da Star TV’de izleyici karşısına çıkacak. İşte detaylar…

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN GERİ DÖNÜYOR

Ekranların fenomen haline gelen programlarından biri olan Sabahın Sultanı Seda Sayan, son olarak Star TV ekranlarında geçtiğimiz sezon izleyici karşısına çıkmıştı. Gündüz kuşağı programlarıyla özdeşleşen bir isim haline gelen Seda Sayan’ın, yeni sezonda da ekranlarda olup olmayacağı merak ediliyordu. Ünlü sunucunun son olarak boy gösterdiği Sabahın Sultanı Seda Sayan programında, ele alınan Havvanur – Murat ve Emre – Nurgül kahramanlarının hikayeleri de yarım kalmıştı. İzleyicilerin büyük bir merakla beklediği hikayelerde nasıl bir gelişme yaşanacağı da yeni sezonda belli olacak.

HİKAYELER KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK Mİ?

Son olarak ele alınan olaylarda Havvanur ve Murat nikah için aile onayını almaya çalışıyordu. Öte yandan en mutlu gününde babası Esef Bey’in ziyareti ile hayatının en büyük şoklarından birini yaşayan Havvanur’un gözyaşları da izleyicileri duygulandırmıştı. Çarpıcı hikayelerin yeni sezonunda Sabahın Sultanı Seda Sayan programı ile birlikte yeniden ekranlara gelmesi bekleniyor.