EkonomiGenel

Cuma, cumartesi ve pazar günlerinde geçerli olacak! Kart sahipleri dikkat: 30 Eylül’de bitiyor

Kart sahiplerine güzel haber geldi! 5 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında her Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri n11.com, n11 mobil uygulamasından tek seferde Mastercard veya Maestro logolu banka ya da ön ödemeli kart kaydederek yapılan alışverişlerde 400 TL üzerine anında 50 TL sepet indirimi uygulanacağı kaydedildi.

Açıklanan kampanya doğrultusunda 5 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında, her Cuma – Cumartesi – Pazar, www.n11.com, m.n11.com ya da n11 mobil uygulamasından tek seferde Mastercard ve Maestro logolu banka kartları ve ön ödemeli kartlarla yapılan alışverişlerde 400 TL ve üzerine anında 50 TL indirim kazanılacak. Mastercard, Maestro logolu banka ya da ön ödemeli kartınızı Masterpass’e kaydederek veya halihazırda bu kartlarınız Masterpass’e kayıtlı ise kampanyaya katılım hakkı kazanabileceksiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

İndirim ödeme sayfasında uygulanacak olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilecektir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11.com’da kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanyadan yararlanarak verilen siparişteki ürünün iadesi veya siparişin iptal edilmesi durumunda, kullanıcı kampanya döneminde tekrar sipariş verse dahi indirim kazanamayacaktır.

Kampanya şartlarına uyan siparişlerde alınabilecek maksimum indirim tutarı 50 TL olacak.