Emlak

Ziraat Bankası 3 arsa 1 fabrika satışa çıkarmıştı, ilanlarını güncelledi; fiyatlarda indirime gittiğini duyurdu! 96 bin TL’den başlayan fiyatlar kaçırılmaz…

İcradan satışa koyduğu ilanlarında güncellemeye giden Ziraat Bankası, satışta olan üç arsa ve bir fabrika için indirime gittiğini duyurdu. Arsalardan ikisi Ordu’da yer alırken, biri Adana’da; fabrikanın ise, Tekirdağ’da yer aldığı öğrenildi.

ZİRAAT BANKASI, ORDU’DAKİ ARSANIN FİYATINI DÜŞÜRDÜ

Ordu ilinde satışa çıkarmış olduğu arsanın fiyatında indirime gittiğini duyuran Ziraat Bankası, Ordu ilinin Kumru ilçesinin Demircili mahallesinde yer alan 167 metrekarelik arsa için bugün ihaleye kapatacağını da açıkladı. Öte yandan Ziraat Bankası’nın bu arsa için istediği yeni ihale başlangıç bedeli 100 bin TL oldu.

ZİRAAT BANKASI, ADANA’DAKİ ARSAYI DA İNDİRİME SOKTU

Adana ilinin Yüreğir ilçesinin Yunusoğlu Hürriyet mahallesinden satışa koyduğu arsa fiyatında da indirime gittiğini duyuran Ziraat Bankası, bölgede yer alan 420 metrekarelik muhtelif arsa son 6 güne girdi. 6 gün içerisinde bu arsanın ihalesini tamamlayacak olan Ziraat Bankası, bu arsanın ihale başlangıç bedelini ise 117 bin TL’ye düşürdü.

ZİRAAT BANKASI, FİZİKİ İHALE İLE SATILACAK OLAN FABRİKADA DA FİYAT İNDİRDİ

Çok nadir fiziki ihale ile satış gerçekleştiren Ziraat Bankası, geçtiğimiz günlerde Tekirdağ ilinin Süleymanpaşa ilçesinin Yavuz mahallesinde yer alan bir fabrikanın satışını fiziki ihale ile yapacağını kamuoyuna duyurmuştu. İhalesi 18 Ağustos’ta gerçekleşecek olan 8831 metrekarelik fabrika ve arsası için indirime giden Ziraat Bankası, bu fabrikanın ihale başlangıç bedelini ise 20 milyon 376 bin TL’ye düşürdü.

ZİRAAT BANKASI’NIN FİYAT DÜŞÜRDÜĞÜ SONUNCU ARSA DA ORDU’DA

Fiyatını düşürdüğü sonuncu arsayı da Ordu ilinden satışa çıkaran Ziraat Bankası, Ordu ilinin Kumru ilçesinin Demircili mahallesinde yer alan 160 metrekarelik bir arsanın ihale başlangıç bedelini bugün itibariyle 96 bin TL’ye indirdi.