Emlak

TEB ile yatırım fırsatları asla son bulmaz; bir tarla daha satışta… Üstelik fiyatı yalnızca 240 bin TL!

İcralık satışlara olan ilginin artmasıyla birlikte gözler konuttan işyerine; araçtan tarlaya kadar çok sayıda alternatif sunan Türk Ekonomi Bankası’na (TEB) çevriliyor. Bu ay içerisinde yeni bir tarla satışı gerçekleştireceğini duyuran TEB, Mersin ilinden oldukça uygun fiyata tarla satışı yapıyor.

TEB, İCRALIK SATIŞLARINA DEVAM EDİYOR

Bir süredir icradan satışa çıkardığı gayrimenkuller arasında artış gözlenen TEB, özellikle son zamanlarda büyükşehirlerden konut, tarla ve işyeri gibi gayrimenkulleri satışa koymaya başlamış bulunuyor. Bu ay da icradan satışa çıkardığı gayrimenkullerin satışını gerçekleştirmeye devam edecek olan TEB, özellikle uygun fiyatlı olarak Mersin’den satışa çıkardığı tarla ile dikkatleri üzerine çekiyor.

TEB’İN TARLASI MERSİN’İN GÜLNAR İLÇESİNDE

Akdeniz’in verimli toprakları üzerinde yer alan bir tarlayı bu ay satacak olan TEB, tarlanın satışı için e-İhale usulünü kullanıyor. Bu usul doğrultusunda tarlanın ilanını kendi web sitesinin “Gayrimenkuller” sekmesinden yayınlayan TEB, ihale süreci boyunca bu ilan üzerinden teklifleri alıyor. İhaleye esas bir ihale başlangıç bedeli belirleyen TEB, bu bedel doğrultusunda ilk teklifi kabul ediyor. İhaleye katılım için ön bir teminat da alan TEB, bu teminatı ise, ihalenin sonunda ihaleyi kaybeden kişilere geri iade ediyor. Öte yandan TEB’in Mersin’deki tarlası Gülnar ilçesinde yer alıyor.

MERSİN’DEKİ TARLANIN İHALE BAŞLANGIÇ BEDELİ 240 BİN TL

TEB, Mersin ilinin Gülnar ilçesinden satışa çıkardığı tarla için detaylı bir ilan yayınlamış bulunuyor. Bu ilana göre TEB’in tarlası ihaleye 240 bin TL’den başlıyor. Tarlanın genişliğini 23995 metrekare olarak duyuran TEB, ihaleye katılım için istediği teminat bedelini ise, 24 bin olarak ilan etmiş bulunuyor. Bu bedel teklif vermeden önce TEB aracılığıyla yatırılabiliyor.