Emlak

250 bin TL’den başlayan fiyatlar ile ev sahibi olmanız için sadece 4 gününüz var; Ziraat Bankası, satışları tamamlayacak!

İcradan satışa çıkardığı gayrimenkuller arasında hem konut hem de işyeri bulunduran Ziraat Bankası, bu ay satışını gerçekleştireceği bazı gayrimenkullerin bir listesini yayınladı. Antalya ilinden bir konutun satışını 4 gün içerisinde tamamlayacağını duyuran Ziraat Bankası, Amasya’daki konut ve Samsun’daki işyeri için de son 4 gün uyarısı verdi. Öte yandan Ziraat Bankası’nın ihalesi tamamlanmak üzere olan gayrimenkullerin ihale başlangıç bedelleri 250 bin TL’den başlayan fiyatlar ile belirlendi.

ANTALYA’DAN KONUT 4 GÜN İÇİNDE SAHİBİNİ BULUYOR

Antalya ilinden bir konut satışa çıkarmış olan Ziraat Bankası, bir süredir bu konutun ihalesini sürdürüyordu. Konutun ihalesinin tamamlanmak üzere olduğunu alıcılarına hatırlatan Ziraat Bankası, Antalya ilinin Alanya ilçesinin Oba mahallesinde yer alan bu apartman dairesi için ihalenin sonuna yaklaştı. 235 metrekare genişliğinde olan bu konutun ihalesini dört gün içerisinde tamamlayacak olan Ziraat Bankası, bu konuta son teklifi ise, 4 milyon 210 bin TL olarak aldı.

AMASYA’DAKİ KONUT DA 4 GÜN İÇERİSİNDE SATILIYOR

İhalesini tamamlayacağı konutlar arasına bugün itibariyle Amasya ilinden de bir konut ekleyen Ziraat Bankası, şehrin Merkez ilçesinin Şeyhcui mahallesinde yer alan 135 metrekarelik konut için son dört gün uyarısı verdi. İhaleyi 520 bin TL’den başlatan Ziraat Bankası, lokasyon olarak oldukça avantajlı bir bölgede bulunan bu konut için son teklifi 530 bin TL olarak aldı.

SAMSUN’DA İHALESİ BİTEN İSE KONUT DEĞİL, İŞYERİ

Ziraat Bankası’nın 4 gün içerisinde satışını tamamlayacağı son gayrimenkul bir konut değil, işyeri oldu. Samsun ilinden satışa çıkarılan işyerinin İlkadım ilçesi Kazımkarabekir mahallesinde yer aldığı öğrenildi. alıcısına 82 metrekare kullanım alanı sunan bu işyerinin ihale başlangıç bedeli ise, 250 bin TL olarak açıklandı.