Genel

Tolga Karel’in eski eşi model Günay Musayeva çırılçıplak plaj pozlarını paylaştı!

Türkiye’nin, 2006 – 2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı “Oğuz” karakteriyle tanıdığı ünlü ve yakışıklı oyuncu Tolga Karel’in eski eşi Azeri asıllı model Günay Musayeva’nın tatil paylaşımları tüm dikkatleri çekmeyi başardı. Yaprak Dökümü dizisiyle şöhret kapılarını sonuna kadar açan, bunun dışında birçok farklı projede de yer alan Oğuz Karel ile Azeri asıllı model Günay Musayeva çifti 2011 yılında dünya evine girmiş ve 2015 yılında da boşanmıştı. Karel daha sonra 2016 yılında Sarah Scott ile dünya evine girdi. Karel’in 36 yaşındaki eski eşi Musayeva’nın tatilden paylaştığı yarı çıplak pozlarını görenler gözlerine inanamadı. İşte detaylar…

GÜNAY MUSAYEVA’DAN CESUR POZLAR!

Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı “Oğuz” karakteri ile hafızalara kazınan ünlü oyuncu Tolga Karel’in 2011 yılında evlendiği ve 2015 yılında yollarını ayırdığı eski eşi Azeri asıllı model Günay Musayeva, tatilden paylaştığı yarı çıplak pozlarıyla dikkatleri çekti. 2008 yılında Miss World Bikini, 2010 yılında Best Model Azerbaycan birincisi olan ve 2010 yılında Best Model of the World ikincisi olan Musayeva, güzelliğiyle büyülerken cesur pozlarıyla da herkesi büyüledi. Aynı zamanda çeşitli dizilerde de yer alan Musayeva’nın pozları görenleri mest etti.

ÇIRILÇIPLAK SOYUNDU, HAVLUYLA POZ VERDİ

Modellik kariyerinin yanı sıra Kurtlar Vadisi Pusu, Ezel, Beyaz Karanfil gibi dizilerde de boy göstermiş olan 36 yaşındaki ünlü ve güzel model Günay Musayeva, podyumlara çıkarak modellik yapmaya devam ediyor. Son olarak gittiği tatilde plajdan çırılçıplak poz veren Musayeva, vücudunu kapattığı kırmızı havluyla dikkatleri çekti. Yarı çıplak pozunu paylaşan ünlü modelin güzelliği ve fit vücudu, görenleri bir kez daha mest etti.