Gündem

Somer Şef daha fazla dayanamadı, kıyafet eleştirilerine ateş püskürdü! “Kilolu olduğumdan…”

TV 8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan MasterChef Türkiye programı her bölümüyle milyonları da ekran başına kilitlemeye devam ediyor. TV 8 ekranlarında ilk olarak 2018 yılında izleyici karşısına çıkmaya başlayan başarılı yarışma programı, şimdilerde 2022 sezonuyla ekranlardaki yerini alıyor. Yine milyonların pür dikkat izlediği MasterChef programı, yarışmacıların ortaya koyduğu performanslar kadar jüri üyeleri için de izleniyor.

Sevilen programın sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu ise bu kez bambaşka bir nedenden dolayı gündeme geldi. Ünlü şefin kıyafetleri ile ilgili sosyal medyada gündeme gelen paylaşımlar sonrasında Somer Sivrioğlu’ndan yanıt gecikmedi. Somer Şef, kendisinde gelen kıyafet eleştirilerine ve şakalarına verdiği yanıtla tüm dikkatleri çekti. İşte detaylar…

KIYAFETLERİ DALGA KONUSU OLUNCA…

Somer Sivrioğlu, 2018 sezonundan bu yana MasterChef Türkiye’nin jüri üyeleri arasında yer alıyor. Sempatik ve kimi zamanlardaki sert çıkışlarıyla bilinen Somer Şef, öte yandan tarzıyla da uzun yıllardır adından söz ettiriyor. Kendisine has bir giyim tarzı olan Somer Şef, beklendiği gibi yeni sezona da kıyafetleri ile damgasını vurdu. Ancak bu kez Somer Şef’in kıyafetleri ile ilgili sosyal medyada çok fazla paylaşım yapıldı. Birçok izleyici Somer Şef’in kıyafetleri ile hem dalga geçti hem de Somer Şef’i kıyafetlerinden dolayı eleştirdi.

SOMER ŞEF’TEN FOTOĞRAFLI YANIT GELDİ

Somer Sivrioğlu, sosyal medyada peş peşe gelen eleştiri ve şakaların ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak gelen eleştirilere bir yanıt verdi. Somer Şef, programda giydiği kıyafetleri gösteren 3 fotoğrafı birleştirerek yaptığı paylaşıma “Kilolu olduğumdan ve Asya kültürünü de çok sevdiğimden bu tarz kıyafetler ile rahat ediyorum. Herkesin aynı kıyafeti giyip aynı şarkıyı dinleyip aynı yemeği yediği bir trend çılgınlığında farklı olmak hoşuma gidiyor. Stilistimiz Nil Kulaçoğlu ile bu tarzımız ve eylemlerimiz devam edecek” notunu düştü.