Gündem

İspanyolların yeni filmi ‘Por los pelos’ vizyon tarihini açıkladı: filmde Türkiye var! İşte saç ekimi için Türkiye’ye gelen üç erkeğin hikayesi…

Türkiye’de de çekimleri gerçekleştirilen ‘Por los pelos’ isimli İspanyolların yeni komedi filmi, vizyon tarihini duyurdu. Erkeklerin saç ekim hikayesini anlatacak olan ‘Por los pelos’ filminin tanıtım fragmanı ise, İspanya’da olduğu kadar Türkiye’de de ilgi gördü.

İSPANYOL FİLMİ TÜRKİYE’DE SAÇ EKİMİNİ KONU ALDI

Hem İspanyol hem de Türk basını etkisi altına alan ‘Por los pelos’ filmi, bu hafta vizyona giriyor. Nacho G. Velilla’nın yönetmenliği üstlendiği ‘Por los pelos’ filminde 3 erkeğin özgüven hikayesi ele alınırken; hikayenin bir kısmı Türkiye’de saç ekimine dayanıyor.

ÜÇ ADAMIN ÖZGÜVEN SORUNUNDAN DOĞAN FARKINDALIKLAR ELE ALINDI

Üç arkadaş olan Juanjo, Sebas ve Rayco’nun farkındalık yolculuklarını anlatan ‘Por los pelos’ filmi, erkeklerin saçlarının dökülmesinin ardından genellikle yaşadıklar özgüven problemi etrafında şekillenecek. Saç dökülmesi nedeniyle ününü kaybedeceğini düşünen Rayco bir reggaeton şarkıcısı olarak kendi farkındalık mücadelesini verecekken, ikinci evliliğini Inma ile yaptıktan sonra kelliği dert etmeye başlayan Juanjo ise, bambaşka bir farkındalık serüvenine sürüklenecek. ‘Por los pelos’ filminin son kahramanı Sebas ise, eski eşinin yeni eşiyle rekabet edebilmek adına çıktığı bu yolculukta sorunun kellikten çok içerisinde olduğunu keşfedecek. Üç kahraman da saç ekimini Türkiye’de gerçekleştirecek.

DÜŞÜK MALİYETLİ SAÇ EKİMİ İÇİN TÜRKİYE’Yİ SEÇTİLER

Bir süredir İspanyol basından düşmeyen ‘Por los pelos’ filmi için geri sayım sürerken, Türk basınında ise, filmin Türkiye’yi tercih etme sebebi tartışılmaya başlandı. Özellikle son dönemlerde saç ekiminde gözde coğrafyalardan biri olan ve bu sektörde fazlaca turist de çeken Türkiye, filme düşük maliyetli saç ekimi sunması nedeniyle konu oldu. Kur farkı nedeniyle Avrupa’ya göre daha uygun fiyat politikası ortaya koyan Türkiye’de filmin üç kahramanının ne gibi maceralar ile karşılaşacağı ise, şimdiden Türk basını tarafından merak ile beklenilmeye başlandı.